iTools
iTools

iTools

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
  • Geliştirici:

    Thinksky

iTools İndir

Bu sefer bir IOS işletim sistemli cihazlar için geliştirilen iTools programı ile karşınızdayız. Bu program iPad, iPod ve iPhone cihazları için kolay dosya yönetimi sağlayan bir programdır. Siz de bir Apple aşığı iseniz bu programdan faydalanmak isteyeceğinizi düşünüyoruz. Üreticisi Thinksky  olan program yaklaşık 4 MB yer kaplamaktadır.

 

iTools programı sayesinde IOS telefon, tablet ve bilgisayarlarınızdaki dosyaları çok rahat ve hızlı bir şekilde yönetebilirsiniz. iTunes’un alternatifi diyebileceğimiz iTools programı aynı zamanda IOS cihazlarınız arasında senkronizasyon işlemini gerçekleştirerek dosyalarınıza her yerden ulaşmanızı sağlar.

 

IOS kullanıcılarının sorunlarından biri de telefona veri aktarma ve alma işlemlerini rahat yapamamasıdır. İşte iTools programı sayesinde bu sorundan kurtulabilirsiniz. Tamamen ücretsiz iTools indirmek için web sitemiz www.superuygulama.com ‘u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Programın basit ve sade ara yüzü sayesinde çok kullanışlı bir programdır. Apple’ın diğer programı gibi bu programın kullanımı da çok basittir. İlk defa deneyecek olsanız bile hiçbir yardıma ihtiyaç duymadan programı hemen çözebilirsiniz.

 

iTools programının dosya yönetimi dışında pek çok yararı vardır. Uygulama yükleme konusunda da kolaylık sağlar. Farklı ara yüz tasarımları ile daha eğlenceli kullanım imkânı verir. Bu programı kullanabilmeniz için cihazınızda iTunes’un kurulu olması zorunludur. Fakat iTools kullanmaya başladıktan sonra iTunes’a ihtiyaç duymayacağınızın garantisini verebiliriz. iTools ile cihazınızdaki kısa mesajları görüntüleyip hızlı bir şekilde yedeğini alabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Bandicam başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Windows

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?