Kaspersky Internet Security İndir
Kaspersky Internet Security İndir

Kaspersky Internet Security İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 oy, ortalama: 5,00 out of 5)
Loading...

Kaspersky Internet Security İndir

Kaspersky Internet Security bilgisayarınızı güncel online ve offline tehditlere karşı korur. Güvenliğinizi sağlar ve zararlı yazılımlara karşı bilgisayarınızı ve bağlantınızı güvende tutar.

Kaspersky Internet Security indirdikten sonra spam, trojan, virüs ve hacker saldırılarına karşı maksimum korumaya sahip olacaksınız. Günümüzde durmadan şekil değiştiren tehditlere karşı; “cloud” temelli, ağır olmayan ve etkili bir savunma yazılımı olan Kaspersky, sanal alışveriş ve bankacılık hizmetlerini kullanan kişilerin daha güvenli olmasını sağlıyor. Özellikle bu tarz işlemleri sıklıkla yapan kişilerin ekstra güvenlik önlemi olması için bu programı sitemizden indirmesini tavsiye ederiz. Bildiğiniz gibi antivirüs programları bilgisayarınızı güvende tutuyor olsa da kaynaklarını tükettiği için yavaşlamasına sebep olabiliyor. Bu durum Kaspersky Internet Security için pek geçerli değil çünkü cihaz mükemmel şekilde çalışıyor ve arkaplanda çok yük olmuyor.

Kaspersky Anti-Virus’un bütün özellikleri bulunan yazılım, internet üzerinde gönül rahatlığı ile dolaşmanıza imkan vererek bilgisayarınızdaki verilerinize elini uzatmaya çalışan suçlulara karşı bilgisayarınıza koruma sağlar. Kaspersky Internet Security, yenilik ve gelişmiş özellikleri sayesinde kullanıcıları olası tüm kötü senaryolardan korumaya odaklıdır. Sisteminizi tüm tehlikelere karşı korumaya alan sistem, aktivitelerinizi de güvenli yapmanızı sağlar. İşte bazı özellikleri;

Kaspersky Internet Security Özellikleri

  • Sistem izleyici sayesinde bilgisayarınızdaki potansiyel tehditleri takip edebilir ve anında müdahale edebilirsiniz.
  • Güvenli mod ile şüpheli ve tehlikeli uygulama ve web siteleri ile karşılaştığınızda bunlar sanal bir alan oluşturulur ve orada açılır.
  • URL önerici sayesinde linkleriniz güvenlik seviyelerine göre kategorize edilir ve önceden uyarılmış olursunuz.
  • Kaspersky dosya önerici özelliği tek bir tıkla dosyalarınızın güvenliğini denetler. Bunu yaptığınız zaman bilgisayarınıza bulaşacak virüslerden korunmuş olursunuz.
  • Bireysel güvenlik duvarı özelliği hacker saldırılarının önüne geçer.
  • Ebeveyn kalkanı ile veliler çocuklarını korumak için sınırlar ve filtreler belirleyebilir.

Çoğu yazılımın ayrı ayrı sattığı hizmetleri tek programda sunan Kaspersky Internet Security, kişisel ve kurumsal verilerinizi basit şekilde korumanız için yeterli olacaktır. Basit kelimesi sizi yanıltmasın programın yenilenen arayüzünü kullanması oldukça basit, programın kendisi ise virüslerin kökünü kurutmaya yeminli gibi çalışıyor. Kaspersky Internet Security indirme bağlantısını kullanarak programı yükleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Tapatalk İndir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Windows

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?