Keylogger - Süper Uygulama
Keylogger

Keylogger

  • Geliştirici:

    Supremtec

Keylogger İndir

Keylogger; siz bilgisayarınızı kullandığınız sırada adeta asistan gibi yaptığınız tüm işlemleri hafızasında kayıt tutar. Peki, Keylogger programı ne işe yarar? Bu program bilgisayarınızda olan ve değişen bütün olaylar her saniye kayıt edebildiği için, oluşturduğunuz olaylar hakkında sizi mail yoluyla bilgilendirmeyi amaçlar. Böylece bilgisayarınızı bir başkası gizlice kullanmış mı kullanmamış mı anlayabilirsiniz. Hem de o kullanmışsa o kişinin nerelere girdiğini ve bilgisayarınız ile neler yaptığını anlayabilirsiniz.

 

Bu programı farklı amaçlarla kullanmanız da mümkündür. Bilgisayarınıza sanal korsanların girip girmediğini anlamak için de kullanabileceğiniz güzel bir programdır. Eğer bir çocuğunuz varsa ve siz yokken bilgisayarda neler yaptığını merak ediyorsanız işte Keylogger indirmeniz için tam zamanıdır. Mesela yeni bir bilgisayar aldınız ya da eski bir bilgisayarınız var ve çok fazla yorulmasını yani ısınmasını istemiyorsunuz, bu program ile bilgisayarınız kaç saat çalışmış ya da kaç saat boşta kalmış cevaplarını rapor olarak inceleyebilirsiniz. Aynı şekilde internetten yaptığınız alışveriş, oynadığınız oyunlar ve benzeri durumları da rapor edebilirsiniz.

 

Kısacası bilgisayarınız açıkken yapılan işlemleri merak ediyorsanız Keylogger Türkçe dil desteği ile bu merakınızı kolayca çözümleyebilirsiniz. Özel tasarımı sayesinde kullanım kolaylığı sağlayan programı hiç yardım almadan kolayca kullanabilirsiniz. Ayrıca bu program internet tarayıcı destekli ya da normal sohbet ortamlarındaki chat konuşmalarını kaydetme özelliğine sahip olduğundan, bu özellik inanılmaz işinize yarayabilir! O zaman hemen indirin.

  • Kategori:

    Windows

  • Yayınlanma Tarihi:

606