LogMeIn
LogMeIn

LogMeIn

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
  • Geliştirici:

    LogMeIn

LogMeIn İndir

İki bilgisayar arasında uzaktan erişimi sağlayabilen, bunun için Windows İşletim sistemlerinde küçük bir yazılım bulunsa da, çok daha basit bir kullanıma sahip olan ve hemen her bilgisayarda kullanabilen özel bir servis sağlayıcısı olan LogMeln Nedir? Tamamen ücretsiz kullanılabilen, fakat ücretli sürümleri de bulunan Web servisidir. İlk olarak Remote Control ayarı ile başka bir bilgisayara bağlanmayı bilgisayar üzerinde kolayca işlem yapmak için LogMeln İndir sitemize giriş yaparak üst tarafta yeni bir hesap açma işlemini yapabilirsiniz. Hesaba giriş yapıldıktan itibaren My Computers ile bağlı olan bilgisayar listeleri açılacaktır.

 

Activex denetimi yapıldıktan sonra Access kodu yazıldığı zaman istediğiniz bilgisayarın masaüstüne ulaşım sağlamış olursunuz. Ulaşmak istediğiniz bilgisayara bağlanmakta sıkıntı yaşıyorsanız eğer yapmanız gereken birkaç adım bulunuyor. Bunlardan bazıları, güvenlik duvarı engeline takılmış olabilir, güncellemelerin eksik olması ya da bilgisayarın saat tarih ayarının doğru olmamasından dolayı karşı taraf bilgisayar erişiminde hata alırsınız. Eğer böyle hatalar ile karşı karşıya kalmazsanız kontrol sayfanız üzerinde özelliklerin bulunduğu menülerden istediğiniz ayarları karşı tarafın bilgisayarına uygulamanız mümkündür.

 

Ekranın sol üst kısmından istediğiniz işlemleri yapabilirsiniz. File manager butonuna tıkladığınız zaman, ekran ikiye ayrılır ve bağlı olduğunuz bilgisayara ait bilgileri ve diğer tarafta kullanmakta olduğunuz bilgisayar ekranını sembol eder. LogMeln sağlamış olduğu diğer bir özellikte, kendi ağınızı oluşturmanızdır. Kurulan ağ ile istediğiniz kişilere bağlantı kurmak artık çok kolaydır.

Bir önceki yazımız olan Image Tuner başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Windows

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?