Maxthon
Maxthon

Maxthon

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
  • Geliştirici:

    Maxthon International

Maxthon İndir

Maxthon Windows, XP, Linux, Mac, Android kısacası tüm işletim sistemleriyle uyumlu olan bir web tarayıcıdır. Eğer siz de yeniliklere açık bir kullanıcısıysanız Google ya da Yandex’e ara verip Maxthon indirmeye ne dersiniz? Birazdan sayacağımız Maxthon özelliklerini duyunca merak edeceğinizi düşünüyoruz. Yenilikçi ve daha güzel avantajlarla internette surf yapmak isteyen bilgisayar kullanıcılarının pek çoğu artık Maxthon web tarayıcısını kullanıyor.

 

Ziyaret etmek istediğiniz web siteyi görmek için ya da bir şeyi internette araştırırken internet ve bilgisayarın dışında mutlaka bir tarayıcıya ihtiyacınız vardır. Yani internet demek tarayıcı demektir. Bu konuda genelde herkes standart olarak bilinen web tarayıcılarını kullanır. Teknolojiye ilgi duyan kullanıcılar için Maxthon gibi yeni web tarayıcılarını keşfetmek ister.

 

Son zamanlarda giderek kullanıcı sayısını artırmayı başaran Maxthon web tarayıcısının farklı özellikleri var. Bu özellikler arasında en dikkat çekici olanı tarayıcının kullanıcılara göre özelleştirilebiir bir ara birime sahip olmasıdır. Yani tarayıcınızı istediğiniz şekilde düzenleyerek farklı tasarımlarda kullanabilirsiniz. Maxthon tarayıcısı ayrıca eklenti desteği, geçmiş eşitlemesi, donma önleyici, sekmenin sesini kapatma, harici yardımcı araçlar gibi diğer özelliklere de sahiptir.

 

Maxthon 50’den fazla dil desteği içerir. Bu özellik sayesinde yüzlerce insan kendi dilini seçip tarayıcı kullanabilme şansına sahiptir. Webkit ve Trident çekirdeği ile hızlı bir şekilde çalışır ve kendi sayfa işleme motoruna sahiptir. Tamamen ücretsiz Maxthon tarayıcıyı hemen indirin.

 

Bir önceki yazımız olan K-Lite Mega Codec başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Windows

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?