mHotspot
mHotspot

mHotspot

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
  • Geliştirici:

    mHotSpot

mHotspot İndir

mHotspot programı evinizdeki kablolu internet bağlantısını kablosuz internet bağlantısına çevirerek çoğaltmaya yarayan bir programdır. Eğer siz de modeminizin kablolu olmasından dolayı şikâyetçiyseniz ve kablolu modeminizi kablosuz modeme çevirmek istiyorsanız mHotSpot programı indirerek faydalanabilirsiniz.

Peki, mHotspot – WIFI İnternet Dağıtma Programı ne işe yarar? mHotSpot programı sayesinde hem kablosuz modeme sahip olursunuz hem de akıllı telefon ya da akıllı tablet gibi cihazlarınızdan yeni WIFI bağlantınızla giriş yapabilirsiniz. Yani telefonunuz ile internet dağıtımı yapabilirsiniz.

Bu programı Windows 7 ve Windows 8 işletim sistemine sahip bilgisayarlarınızda güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Tamamen ücretsiz mHotSpot programını indirmek için web sitemizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Son derece basit ara yüze sahip olduğu için kullanımı da oldukça basittir. Eğer ilk defa kullanacaksanız hiçbir yardım almadan kısa sürede programı çözeceğinizden eminiz.

mHotspot programının en güzel özelliklerinden biri de laptop üzerindeki dahili kablosuz modeminiz dışında herhangi bir donanıma ihtiyaç duymamasıdır. Multiplayer ağ oyunlarını akıllı televizyonlara internet vermek için de kullanılabilir.

mHotspot ile 10 farklı aygıta WIFI verebilirsiniz. Programı yeniden isimlendirebilirsiniz. 3G WIFI ya da kablolu ağları paylaşabilirsiniz. Bağlı olduğunuz aygıtları görebilirsiniz. Şifre belirleyebilirsiniz. Ağ içerisinde dosya gönderip atabilirsiniz. Üstelik programın boyutu çok küçük olduğu için bilgisayarınızın hızını da düşürmeyecektir. Artık siz de yeni moda kablosuz internetinize hiçbir ücret ödemeden kavuşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Game Booster başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Windows

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?