Mirillis Action
Mirillis Action

Mirillis Action

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
  • Geliştirici:

    Mirillis

Mirillis Action İndir

Mirillis Action; bilgisayarınızın ekranını kullanırken video olarak kaydetmeye yarayan bir programdır. Özellikle son zamanlarda YouTube sitesinde oyun kanalları çoğalınca bu tarz programlara daha çok ihtiyaç duyulmuştur. Siz de oyun kanalı açmak, bir programın kullanımını anlatmak, bir konu hakkında taktikler vermek ya da herhangi bir sebeple bilgisayarınızdaki görüntüyü video şeklinde kaydetmek istiyorsanız bu program tam da size göredir.

 

Bu programı rakiplerden ayıran ve tercih edilesi kılan bazı özellikler vardır. Video olmadan da yani sadece ses kaydı yaparak da bir çalışma hazırlayabilirsiniz. En önemlisi videoları Full HD şekilde hazırlaması ve bunun için çok donanımlı bir bilgisayara ihtiyacınızın olmamasıdır. Sıradan donanıma sahip bilgisayarınızda bile programı sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Tamamen ücretsiz Mirillis Action indirmek için web sitemiz www.superuygulama.com u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 

Mirillis Action programının kullanımı oldukça basittir. Tek yapmanız gereken; kayıt yapmak istediğiniz zaman programı açmak ve kayıt tuşuna basmaktır. Bu tuşa bastıktan sonra yaptığınız tüm işlemler kayıt altında tutulacaktır. Ta ki programı tekrar açıp durdur tuşuna basana kadar. Gördüğünüz gibi hiçbir yardım almadan ilkokula yeni başlayan biri bile bu programı rahatça kullanabilir.

Mirillis Action programı sayesinde artık bilgisayarınız üzerinde olan tüm içeriklerin videosunu çekebilir ve kolay bir şekilde istediğiniz web sitelerine yükleyebilirsiniz. Herhangi bir görüntü bozukluğu sorunu yaşamadan çalışmalarınızı takipçilerinizle paylaşabilirsiniz

Bir önceki yazımız olan Advanced IP Scanner başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Windows

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?