MKVToolNix
MKVToolNix

MKVToolNix

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
  • Geliştirici:

    Moritz Bunkus

MKVToolNix İndir

MKVToolNix kullanıcılara MKV formatındaki videolar üzerinde video birleştirme ve video boyutu değişiklik yapma benzer şekilde değiklikler yapma imkânı sağlayan bir video düzenleme uygulamasıdır.

 

Bilgisayarlarınıza tamamıyla para ödemeden indirip kullanabileceğiniz bir program olan MKVToolNix ile temelde ayrıcalıklı MKV dosyalarını birleştirebiliyorsunuz ve yeni videolar oluşturabiliyorsunuz. Program bununla beraber bu videolar konusunda yöntem detayları de size sunabilmekte. Üstelik bu kadar işlemi kısa sürede gerçekleştirebiliyor ve videolarınızı kısa süre içerisinde yeniden düzenleyebiliyorsunuz.

 

Oldukça düz şekilde sade kolay bir kullanıcı ara yüzüne sahip olan MKVToolNix oldukça güzel bir arayüzü sunmakta. Programa klasik dosya gezgininin yanında sürükle bırak tekniği ile videolarınızı da ekleyebiliyorsunuz. Hemen sonra ise video parçalarını, bölümlerini ve etiketlerini seçerek düzenleyebiliyorsunuz.

 

MKVToolNix, uygulamaya tanıttığınız videoların en-boy paylarını değiştirmenize de imkân veriyor. Bu sayede ekranda genişletilmiş ve ya uzatılmış görünen videoları düzeltebiliyorsunuz. Bunun yanı sıra videoların görüntülenme boyutlarını istediğiniz gibi en ve boy yönünde dilediğiniz şekilde elinizle özel olarak değiştirebilme imkanını sizlere sunmaktadır. Programla videolarınızı kırpabilir ve istenmeyen kısımlardan kurtulabilmeniz de mümkün.

 

MKVToolNix ile videolarınızı parçalayarak ayrıcalıklı dosyalar halinde kayıt edebilirsiniz. Böylece videolarınızın içindeki göze çarpan bölümleri boyut, süre biçiminde bağlı olarak da ayırabilirsiniz. MKVToolNix oldukça kolay kullanımı ve arayüzü sayesinde hiç zorlanmadan kullanabileceksiniz. Üstelik bu kadar çok özelliği bulunan video düzenleme programını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Handbrake başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Windows

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?