MorphVOX Pro
MorphVOX Pro

MorphVOX Pro

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
  • Geliştirici:

    Screaming Bee

MorphVOX Pro İndir

Bir sesi değiştirmek için kullanılan bir programdır. Örneğin erkek sesini bayan sesine, bayan sesini de erkek sesine, çocuk sesini canavar sesine vb. karışım sesleri çeviren bir programdır. Ses tonlarını frekans ile ayarlama yapılıp ses dalgalanmalarında oynamalar yapılır. Online chat programları ile kullanılır. görüşme yaparken sesinize efekt ekleyebilirsiniz. Türkçe dil seçeneği yoktur. Windows işletim sistemi ile uyumlu olarak çalışır ve kullanım alanı geniştir. Bu yazılım ile internet üzerinde arkadaşınız ile görüşme yaparken onu kandırabilir veya oynadığınız oyunlarda canavar sesi olabilirsiniz.

 

Kullanılabilen programlar:

Skype, Ventilo, Yahoo, MSN, XFire, AIM, Team Speak, Roger Wilco, GoogleTalk gibi birçok program ile çalışır. Multimedya uygulamaları ise Vegas, Sound Forge, IClone, Audacity, ASİT gibi programlar ile çalışır ve değişik ses efektleri eklenebilir. Neşeli bir program ve eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. İki ara yüzü vardır ve ikisini de kullanmak mümkündür ve kolaydır. Bugüne kadar 500 bin üzerinde indirme sayısı olmuş ve yüksek başarı oranı yakalamıştır. Her ne kadar mobil teknolojilerin caht programları cebe sığmasına rağmen bilgisayar kullanıcıları tarafından kullanılmaya devam ediyor.

Bu program çevrimiçi oyunlar olan Counter-strike, Rings Online Lord, Second Life, EVE Online, ve daha çok online oyunlar ile sesinizi rahatlıkla değişim imkanı sunuyor.

Çok kullanışlı ve ara yüzü basit bir program olan MorphVOX Pro, ses değişimi programıdır ve eğlenceli dakikalar geçirebileceğiniz bir programdır.

Bir önceki yazımız olan Maxthon başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Windows

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?