NBA 2K19 İndir
NBA 2K19 İndir

NBA 2K19 İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 oy, ortalama: 5,00 out of 5)
Loading...
  • Geliştirici:

    2K Games

NBA 2K19 İndir

NBA 2K19 indir, 2009 senesinden beri yükselişteki NBA 2K serisinin son oyunu olarak NBA Live karşısında üstünlüğünü koruyor.

NBA Live19 ve NBA 2K19 yapımları ABD’de aynı tarihte çıkış yapıyor olsa da basketbol oyunları konusunda NBA 2K19 üstünlüğü elinden bırakmıyor. Oynanış olarak simülasyona yakın bir deneyim sunan NBA 2K yapımları, akıcı animasyonları ve basit kontrol şemasıyla rakiplerinin önüne geçmeyi başarıyor. Mikro ödemeler konusunda geçtiğimiz yıl oldukça ileriye giden 2K, bu sene de bu huyundan vazgeçmiş gibi durmuyor

NBA 2K19

NBA 2K serisi için gerçek basketbol deneyimini sanal ortama en iyi yansıtan oyun diyebiliriz. NBA oyuncuları da NBA 2K oyunlarında yer almayı tercih ediyor. Oyun içerisinde kendi karakterlerini oluşturup, diğer oyuncularla oynadıkları bile oluyor. Oyunculara ek olarak basketbol atletlerinin de oyunu tercih etmesinin ana sebebinde gerçekçi animasyonlar ve dengeli basketbol dinamikleri yatıyor.

NBA 2K19 indir, bu konuda da serinin diğer oyunlarından geri kalmıyor. Yapay zekanın savunma konusunda serinin en iyi oyun olduğunu rahatça söyleyebiliriz. Hatta bu yıl oyunda defans mekaniklerinin çok gerçekçi olduğunu ve kimi oyuncuların bu durumu rahatsız edici bulduğunu yapılan yorumlardan görebiliyoruz.

Oyunda şut mekaniklerinde pek bir değişiklik yapılmamış. Geçtiğimiz yılla şut hissi tamamen aynı kalmış ancak en önemli gelişme turnike atarken ortaya çıkan şut barında yapılmış. Geçtiğimiz yıllarda böyle bir bar yoktu ve turnikeleri kendiniz bir bar görmeden zamanlamanız gerekiyordu ancak bu yıl şut atar gibi turnikeyi ne zaman bırakmanız gerektiğini görebiliyorsunuz.

Oyuna eklenen yeni animasyonlarla oyun çok daha gerçekçi bir hal almış. Özellikle mahalle olarak geçen sokak basketbolu oynanan alanda sokak basketbolu hareketleri ve fiziksel temas animasyonları oyunu çok daha renkli bir hale getirmiş.

Yine bu yıl eklenen bir özellik olan Takeover sayesinde alev alabiliyorsunuz. Bu moda girdiğinizde performansınız belli bir süre zirveye ulaşıyor. MyCareer modundaki etkinlik alanı olan “Neighborhood” kısmına geçtiğinizde gelişiminiz meyvelerini farklı kişilerle mücadele ederken topluyorsunuz.

NBA 2K19 indirmek için sitemizdeki bağlantıları kullanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan iThemes Security İndir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Windows

  • GooglePlay:

    NBA 2K19 İndir

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?