Newt Professional
Newt Professional

Newt Professional

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
  • Geliştirici:

    Komodo Laboratories LLC

Newt Professional İndir

NewT Professional programını kısaca sayım yapmanızı sağlar diyerek özetleyebiliriz. Bu program sayesinde bağlı olduğunuz diğer bilgisayarların içinde bulunduğu programlar ve donanımları ile ilgili bir liste yapmanızı sağlar.

Newt Professional programını kullanırken ek yazılımlara ihtiyaç duymazsınız. Özellikle bir internet cafe ya da büyük şirket sahibiyseniz çok işine yarar. Çok kısa sürede onlarca bilgisayarı tarayıp bir tablo oluşturabilirsiniz. Dilerseniz Excel gibi tablo oluşturma programlarına dosya şeklinde kayıt edebilirsiniz.

 

Newt Professional Nelerin Sayımını Yapar? Bu kadar çok işlevsel bir programın çok karışık olduğunu sanmayın. Kullandığınız bilgisayarın taramak istediğiniz bilgisayarlara bağlı olması yeterlidir. Newt Professional bu bilgisayarların seri numaraları, donanım özellikleri, ekran kartları, işlemcileri gibi bütün donanımsal verilere ulaşmanızı sağlar. Birden çok bilgisayarınız olunca bunları tek tek kontrol etmek zaman kaybı olacağından tek tuşla oturduğunuz yerden uzağınızdaki bilgisayarları kontrol edebilirsiniz.

 

Peki, Newt Professional Nasıl Elde Edilir? Ücretsiz Newt Professional İndirmek için hemen yukarıdaki indir butonuna tıklayın. Üstelik program çok yer kaplamadığı ve ek bir yazılıma ihtiyaç duymadığı için kısa sürede hedefinize ulaşmanızı sağlayacaktır.

 

Program Ücretli Mi? Diye sorarsanız şu şekilde açıklayabiliriz. Bu programı ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Belirli bir bilgisayar sayısına kadar ücretsiz olarak kullanmanız mümkündür. Fakat çok büyük bir kurumsanız ücretli olarak almanızı tavsiye ederiz. Ücretsiz kullanımlarında yapılan sayım full gerçekleşmemektedir. Çok uygun fiyatlı olan bu programı aldıktan sonra 50 fala bilgisayara daha erişebilir ve tarayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Mirillis Action başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Windows

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?