OneDrive İndir
OneDrive İndir

OneDrive İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
  • Geliştirici:

    Microsoft

OneDrive İndir

OneDrive, Microsft’un geliştirmiş olduğu ve gündelik kullanıcıların ücret ödemeden kullanabileceği yedekleme ve depolama programı olarak sitemizdeki yerini almıştır. OneDrive indirmek için eklediğimiz bağlantıları kullanabilirsiniz.

OneDrive programı, Microsoft’un eski adıyla SkyDrive bulut depolama servisinin yenilenmiş Windows sürümüdür. Sizler için değerli dosyaları, kişisel bilgisayarınızı ve hesabınız arasında senkronizasyon kurmanıza imkan veren programla, ihtiyaç duyacğaınız tüm dosyalara farklı cihazlar üzerinden erişim kurabilirsiniz.

Temel kurulum işlemlerinin sonrasında, dosya boyutu ve uzantısı ne olursa olsun diledğiniz dosyaları OneDrive hesabınızla senkronize edebildiğiniz program, bunun ardından cihazınız üzerinden hesabınızdaki dosyalara rahatça erişmenize de olanak veriyor. Bilgisayarınızdaki farklı klasörlerde olduğu gibi OneDrive adını taşıyan bir klasör kuran program sayesinde yedeklenmesini istediğiniz tüm klasör, dosya, fotoğraf, video ve ses dosyalarını OneDrive adını taşıyan klasöre aktarmak olacak.

Bahsi geçen klasöre aktarılan tüm dosyalar otomatikman OneDrive hesabınızın bağlı olduğu bulut dosya depolama sunucuları üzerine yüklenir ve yükleme tamamlandığında SkyDrive hesabınızın aktif olduğu tüm cihazlardan dosyalarına erişim sağlayabilirsiniz. İnternet hızı ve dosya boyutunuza göre OneDrive’a aktarım sürenizde değişiklikler gözlemlenebilir.

OneDrive Windows

Sistemin arka planında aktif olarak çalışmayı sürdüren program, genel olarak sistem performansınıza olumsuz bir etkide bulunmadan çalışıyor. Arka planda çalıştığında bilgisayara olumsuz etkisi olan programlardan olmadığını rahatça söyleyebiliriz. Microsoft, bu konuda kendi işletim sistemi ile güzel bir uyum sağlamış ve bu sorunu daha ortaya çıkmadan çözmüş.

OneDrive indirdikten sonra hesabınıza yüklediğiniz dosya, fotoğraf, video, klasör, belge ve ses dosyalarını iş veya gündelik arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. OneDrive’a yüklü dosyalarınızı paylaşabilmek için arkadaşlarınız için özel bağlantı adresleri tanımlayabilirsiniz. Bulut teknolojisi ile çevrimiçi dosya paylaşımı, yedekleme, depolama ve senkronizasyon gibi konularda kullanıcı dostu, basit ve etkili çözümlerle karşımıza çıkan programı sitemizdeki bağlantılar üzerinden indirebilirsiniz.

Yazılımın içerisindeki takvim uygulamasının kullanıcılara büyük kolaylık sağladığını belirtelim. Ouıtlook üzerinden gerçekleştireceğiniz işlemleri de kolaylaştıran takvim ile kişisel planlarınızı da yapabiliyor ve daha planlı bir insana dönüşebiliyorsunuz. Platformun depolama özelliklerine ek olarak set halinde satın alınabilen farklı programları da bulunuyor. Memnun kalırsanız, bunlara da göz atmayı unutmayın!

Bir önceki yazımız olan Adobe Reader İndir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Windows

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?