Open Broadcaster Software – OBS İndir
Open Broadcaster Software – OBS İndir

Open Broadcaster Software – OBS İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...

Open Broadcaster Software – OBS, oyuncuların oynamakta olduğu bilgisayar oyunundan, web kamerasından, masaüstündeki bir pencereden veya sınırlı bir alandan veya tam ekrandan video kaydetmelerini sağlayan tamamıyla ücretsiz bir programdır. Open Broadcaster Software – OBS indirerek, ayrıca canlı akışı yapabilir ve videonuzu veya görüntünüzü farklı çevrimiçi hizmetlere (Youtube, Twitch vb.) veya özel web site adresinde oynatabilirsiniz.

Open Broadcaster Software – OBS programı, video oyunlarınızı profesyonel bir şekilde kaydetmenize ve popüler Youtube.com, Twitch.tv gibi siteleri kullanarak internet aracılığıyla yayın yapmanıza olanak veren işlevsel bir uygulamadır. İnternet üzerinden oynadığınız oyunlarınızı Twitch üzerinden yayınlayabilmek için Open Broadcaster Software uygulaması indirip kurduktan sonra yönetim panelinden kolaylıkla izleme anahtarı almanız yeterli olmaktadır.

 

OBS İndir

Open Broadcaster Software OBS programındaki ayarlar kısmından kayıttaki çözünürlüğü, saniye içindeki kareleri ve ses çıktısını değiştirme imkanına sahip olursunuz. Bunun yanı sıra, video kodlama sistemini değiştirebilir ve klavye kısa yollarını indirip kurduğunuz Open Broadcaster Software OBS programını yönetmek üzere ayarlayabilirsiniz.

OBS arayüzü son derece basittir, ancak program en uygun sonucu elde etmek için birçok gelişmiş seçenek sunar. Video dosyaları FLV veya MP4 olarak kaydedilebilir. FLV’den farklı olarak, MP4 hemen hemen her cihazda çalışan ve aynı zamanda uygun bir dosya boyutuyla var olan kaliteyi koruyan popüler bir video dosya formatıdır. Kayıtlarınızı MP4 olarak kaydetmeniz tavsiye edilir.

 

Open Broadcaster Software İndir

Open Broadcaster Software – OBS‘de yer alan ana pencereler temiz ve temel bir tasarıma sahiptir. İlk olarak, bir oyun, pencere veya tam ekran, video kaydı için bir kaynak eklemeniz gerekir, bu işlevsellik sadece ne istediğinize bağlıdır. Birden fazla kaynak ekleyebilir ve özel ayarlarınızı oluşturabilir, ardından ne tür bir kayıt yapmak istediğinize bağlı olarak bunlar arasında geçiş yapabilirsiniz. Siz de hemen kayıt yapmaya başlamak için Open Broadcaster Software indirin!

Bir önceki yazımız olan Tencent Gaming Buddy başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Windows

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?