Paladins İndir
Paladins İndir

Paladins İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...

Paladins İndir

Paladins, Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızda ücretsiz bir şekilde oynayabileceğiniz bir FPS yapımıdır. Overwatch ile benzerliği ile dikkat çeken oyunu sitemizden indirebilirsiniz.

Paladins aksiyon ögeleri ile dolu bir FPS oyunu, ücretsiz olarak indirip kurabileceğiniz online FPS oyunu Paladins ile arenalarda rol alarak diğer oyuncularla mücadele edebilirsiniz. League of Legends ve benzeri MOBA oyunlarını klasikleşen FPS dinamikleriyle birleştirmeyi başarmış bir yapımdır. Oyun içerisinde takım halinde savaşarak rakibin merkezini ele geçirmeye ve farklı farklı görevleri tamamlamak için mücadele veriyorsunuz. Mücadelelerden galip gelebilmek için kullanıcıların nişan alma yeteneklerine ek olarak taktiksel yetilerini de ortaya koymaları gerekiyor. Paladins indir, hem stratejik hem de hızlıca tamamlanan mücadeleler sunuyor.

Paladins’in kendi kategorisinde bir imitasyon olarak bulunduğunu da belirtelim, oyunun en büyük rakibi ve orijinal versiyonu olan Overwatch mevcut. Blizzard’ın yapımı olan Overwatch MOBA ve FPS’i birleştirme fikri ile oyun dünyasını bir dönemliğine domine etmeyi başarmıştı. Paladins’in iyi tarafı ise Overwatch’a yakın bir kalitesi olması ve ücretsiz olarak kullanıcılara sunulması. Normal şartlarda ücretsiz olan oyunlarda karakterinizi geliştirmek ve avantaj elde etmek için oyuna bir şekilde yatırım yapmanız gerekebiliyor. Ancak oyunda p2w sistemi işlenmemiş. Mücadelelerden galip çıkmak için para ödemek zorunda değilsiniz.

Oyunda kullanıcılar farklı savaş yetenekleri bulunan kahramanlar arasından seçim yapıp, o karakteri geliştirerek mücadelelerde rol alabiliyor. Teknik ve oyun mekanikleri konusunda son derece başarılı olan yapım, kullanıcıları tatmin etmeyi başaracak seviyede bir kalite sunuyor.

Paladins Oyna

Paladins Türkçe desteği sunduğu için karakter seçimi yaparken ve eşya tercihi yaparken bir problem yaşamıyorsunuz. Bu tarz oyunları daha önce hep yabancı dilde oynadıysanız, göreceğiniz Türkçe terimler size yabancı gelebilir. Oyunda seçim yapabileceğiniz 4 farklı kategori bulunuyor. Çevrele, Hasar, Destek ve Tank! Her biri farklı dezavantaj ve avantaja sahip olan ana dalların içinde de kendi olumlu ve olumsuz yönleri bulunuyor. Bazıları dayanıksız, bazıları oldukça yavaş, bazıları ise çok fazla hasar alıyor.

Paladins indirmek için sitemizdeki bağlantıları kullanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Euro Truck Simulator 2 İndir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Windows

  • GooglePlay:

    Paladins İndir

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?