Pandora Recovery
Pandora Recovery

Pandora Recovery

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
  • Geliştirici:

    Pandora

Pandora Recovery İndir

Pandora Recovery yanlışlıkla sildiğiniz ya da sildikten sonra pişman olduğunuz dosyalarınız için işinize yarayacak bir programdır. Bu ücretsiz dosya kurtarma programının ne zaman lazım olacağını bilemezsiniz. Ortalama 2 MB yer kaplayan program, bilgisayarınızın performansını da düşürmeyeceği için gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Pandora Recovery programının üreticisi yine Pandora’dır. Program Windows 2000 işletim sistemi ile uyumludur.

 

İşi gereği sürekli bilgisayar başında olan kişiler dalgınlıkla pişman ettiren davranışlarda bulunabilirler. Bu başlıca hatalardan biri de dosyaları silmektir. Tamamen silinen dosyaları kendini geri getiremezsiniz. Silinen dosyaları geri getirmeye yarayan programlar kullanmanız gerekmektedir. İşini başarılı bir şekilde yerine getiren programlardan biri de Pandora Recovery’dir.

 

Programları bir şekilde tekrar yükleyebilirsiniz. Fakat sildiğiniz dosyaları genelde geri dönüşüm kutusundan da temizlersiniz. Bu temizliğin verdiği rahatlığı iyi biliriz. İşte o saatten sonra dosyaları geri getirme şansınız yoktur. Ancak dosya geri getirme programı ile o dosyaları bilgisayarınıza tekrar yükleyebilirsiniz.

 

Pandora Recovery indirmek için web sitemiz www.superygulama.com ‘u tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Programı ilk defa kullanacak olsanız bile hiç zorluk yaşayacağınızı düşünmüyoruz. Basit ve sade ara yüzü sayesinde neler yapmanız gerektiğini rahat bir şekilde anlayabilirsiniz. Pandora Recovery Türkçe dil desteği sayesinde size ekstra kullanım rahatlığı sunar. Eğer siz de bilgisayarınızda yanlış işlemler yapmanızdan, çok dalgın olmanızdan şikâyetçiyseniz bu programı denemenizi tavsiye ederiz.

Bir önceki yazımız olan IcoFX başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Windows

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?