PDF Creator
PDF Creator

PDF Creator

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
  • Geliştirici:

    pdfforge

PDF Creator İndir

Dosyalarınızı PDF’e dosyasına dönüştürme ihtiyacı duyuyorsanız PDF Creator ilk tercih etmeniz gereken programlarda biridir. PDF Creator için bir Windows yazılımı olduğunu söyleyebiliriz. Yani bu programı Windows işletim sistemli cihazlarınızda kullanabilirsiniz.

 

Peki, PDF Creator ile hangi dosyalar PDF’e dönüştürülür? Bu yazılım ile sahip olduğunuz yazılı dökümanlarınızı kolaylıkla PDF dosya biçimine dönüştürebilirsiniz. İster e-posta kutunuzdaki mailleri, ister word programında yazdığınız yazıları dönüştürme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bununla birlikte PDF dosyanızı kendiniz oluşturduğunuz için, dosyaların çözünürlüğünün ayarlanması ve yazdırma özellikleri gibi birçok özelliğin kullanılması da sağlayabilirsiniz.

 

PDFCreator arayüzü oldukça kolay bir kullanıma sahiptir. Herhangi bir dosyanızı yazdırdığınızda bu arayüz sayesinde ekranda yazdırdığınız dosyaları görebilirsiniz. PDF Creator’ü bilgisayarınıza kurduğunuz anda yeni bir yazıcı kurmuş gibi olacaksınız. Çünkü,  dosyayı PDF’e çevirdikten sonra çıktısını almak isterseniz yazdır bölümünde yazıcı olarak PDF Creator’ü seçmeniz gerekiyor. PDS Creatör her şeyle uyumlu olduğu için İstediğiniz her dökümanın çıktısını alabilirsiniz.

 

PDF Creator ile dosyalarınızı PDF formatına dönüştürdüğünüz zaman her türlü imkana sahipsiniz demektir. Bu güvenli yazılım sayesinde dosyalarınız artık koruma altında olacaktır. Eğer dosyalarınız çok önemliyse ve herhangi bir sorun olmasını istemiyorsanız; dosyalarınızın koruma altına alınması için bir işlem yapmanız gerekiyor. Bunun için ayarlar penceresine gelin ve Formats yazan sekmeye tıklayın. Dosyalarınız için isterseniz şifre oluşturun. Bu çok özellikli program olan PDF Creator indirme ücretsiz olarak yapmak için hemen butona tıklayın.

 

Bir önceki yazımız olan Genymotion başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Windows

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?