Poweriso
Poweriso

Poweriso

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...

Poweriso İndir

Poweriso programı bir tür sanal disk hazırlamanızı sağlayan yazılımdır. “Sanal disk nedir?” diye soracak olursanız onu da hemen cevaplayalım. Sanal disk, CD, DVD ya da BLUE RAY gibi imaj dosyaları hazırlamak için kullanılan programlardan biridir.

Poweriso indirmeden önce bu konu hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak istediğinizi biliyoruz. O yüzden size biraz daha ayrıntılı bilgi vermeye çalışacağız. Eğer bir Poweriso programına sahip olursanız, iso kalıp dosyalarınızı rahatlıklar görebilir ve bu bilgileri istediğiniz bir klasöre taşıyabilirsiniz. Böylece Windows içeriklerinin olduğu kısımda Poweriso sayesinde kısa yolları göreceksiniz. Poweriso üzerine sağ tıkladığınızda ise tüm bilgileri dışarı aktarmış olacaksınız. Yani size büyük kolaylık sağlayacak olan bu program daha pek çok avantajı da beraberinde getirecektir.

 

Bir kullanıcı DVD, CD ya da BLUE RAY yazmak istediği zaman müzik diskleri ya da video diskleri gibi zaman alıcı ve Poweriso programına nazaran masraflı işlemlere ihtiyaç duyar. İşte bu program sayesinde bunu da kolayca yapabilirsiniz. Poweriso Türkçe dil desteğini kolayca kullanarak bilgisayarınızdaki ses kayıtlarınızdan müzik CD’leri bile oluşturabilirsiniz. Aynı şekilde Poweriso sayesinde müzik CD’lerinizdeki ses kayıtlarınızı bilgisayarınıza da aktarabilirsiniz.

 

Artık “Poweriso nedir?” sorusunun cevabına ulaşmış olduğunuzu düşünüyoruz. Programı indirmek için web sitemizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Şimdi ses ya da video kayıtlarınızda dilediğiniz gibi oynama yapabilir ve yepyeni CD / DVD’ler oluşturabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan DLL Files Fixer başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Windows

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?