Powtoon İndir
Powtoon İndir

Powtoon İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 oy, ortalama: 5,00 out of 5)
Loading...

Powtoon, yüksek etkileşimli ve ilgi çekici içerik oluşturmak için kullanılabilecek bir animasyon ve sunum hazırlama programıdır. Çizgi film, infografikler ve yazılı sunumlar dâhil olmak üzere çeşitli animasyon stilleri sunan başarılı bir yazılımdır.

Program online tabanlıdır, böylece projelerinize web bağlantısı olan herhangi bir bilgisayardan erişebilirsiniz. Powtoon programı, bir medya kütüphanesine, çeşitli özelliklere ve temiz bir ara yüze sahiptir. Ayrıca özellikle pazarlama veya eğitim içeriği oluşturmak istiyorsanız işlevsel bir yardımcı görevi görmektedir.

Başlangıçta her şeyi denemenize izin veren ücretsiz bir plan sunar ve kapsamlı kullanım için abonelik tabanlı hizmeti vardır.

Powtoon Nasıl Kullanılır?

Powtoon indirmek işlerinizi hızlandırır ve kolaylaştırır. Temiz ve kullanımı kolay bir ara yüze sahiptir. Çeşitli hazır araçlar ve şablonlar sunarak büyük kolaylık sağlar. İlgili ve modern ortam dosyalarının veya yapıştırmaların iyi bir şekilde destelenmesine olanak sağlar.

Öte yandan Powtoon iyi bir üne sahip güvenli bir programdır. Powtoon’ı kullanmak için önce sitesinde kaydolmanız gerekir. Bir hesap oluşturduktan sonra, Powtoon size platformlarını kullanmaktaki asıl amacınızın ne olduğunu soracaktır: “Kişisel” seçeneğini seçtikten sonra üstte, “Keşfet” ve “Fiyatlandırma” gibi sekmeler göreceksiniz. Doğrudan altında, başlamanız için bazı şablonlar içeren yatay bir çubuk yer alır. Onun da altında yaptığınız tüm farklı videoları veya slayt gösterilerini saklamak için bir döşeme alanı vardır. Tüm bu özelliklerin yanında abonelik fiyatlandırma yapısının rakiplerine göre bir ölçüde fazla olduğu söylenebilir.

Powtoon kullanırken üç şablon kategorisi görülmektedir: İş, Eğitim ve Kişisel. Bu şablonlar farklı boyut oranlarındadır. Kendi medya dosyanızı yükleyebilir veya Powtoon’un ücretsiz Flickr görüntüleri veritabanında bir şeyler bulabilirsiniz. Powtoon, JPEG’ler, PNG’ler ve GIF’ler dahil çok çeşitli görüntü yükleme seçeneklerini destekler. Powtoon ile metin düzenleme ise oldukça basittir. Basit düz metin ekleyebilir veya özel olarak tasarlanmış metin kutuları, şekiller ve animasyonlar için şablonlardan birini kullanabilirsiniz. Seçtiğiniz ne olursa olsun, sadece bir kez tıklamak yeterlidir.

Powtoon İndir

Animasyonlu videolar oluşturmanın basit bir yolunu arayan, keyifli bir deneyim ve kaliteli projeler isteyen herkese önerdiğimiz program olan Powtoon indirmek için tıklayın.

Bir önceki yazımız olan Ring of Elysium İndir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Windows

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?