Proshow Producer
Proshow Producer

Proshow Producer

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 oy, ortalama: 5,00 out of 5)
Loading...
  • Geliştirici:

    Photodex Corporation

Proshow Producer İndir

Proshow Producer programı bol bol fotoğraf çektirmeyi seven kişiler için harika bir programdır. Eğer siz de anılarınızı ölümsüzleştirmenizi sağlayan fotoğraflarınızı günümüz teknolojisinde olduğu gibi dijital ortamda saklamayı tercih ediyorsanız Proshow Producer’i sevebilirsiniz. Dosyalar halinde arşivlediğinizi fotoğraflarınızı bu profesyonel programla slaytlara dönüştürüp, tıpkı bir albüme bakıyor gibi ara ara açıp bakabilirsiniz. Dilerseniz videolarınızı sosyal medya hesaplarınızda da saklayabilir ya da arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

 

Proshow Producer programı ücretsiz indirerek harika albümler ve slaytlar hazırlayabilirsiniz. Şimdi Proshow Producer özelliklerine bakalım. Bu program sizlere pek çok ayrıcalık sunar. Mesela fotoğraflarınızı tek tek program içinde açıp yükleme gibi bir derdiniz yok. Sürükle bırak özelliği ile istediğiniz resimleri kolayca program içine atabilirsiniz. Ayrıca farklı resimlerden oluşan fotoğraf albümlerinizin kapaklarını da dilediğiniz belirleyebilirsiniz.

 

Tamamen ücretsiz bir şekilde indirilen programın en önemli özelliklerinden birisi de çok sayıda slayt geçişine yapma imkânı vermesidir. 280’den fazla slayt geçiş özelliği ile slaytlarınızı çok farklı ve renkli bir şekilde düzenleyebilirsiniz. Hatta dilerseniz slaytlarınıza fon müziği ekleyebilirsiniz.

 

Programının bir diğer güzel özelliği de hazırladığınız slaytları farklı format ve uzantılarda kaydedilmesine olanak tanımasıdır. VCD, DVD, HD ve MPEG gibi pek çok farklı uzantıyı seçme şansına sahipsiniz. Böylece hazırladığınız videonuzu istediğiniz programla açabilir ya da maille gönderdiğiniz arkadaşlarınıza ayrı bir program yüklemesine gerek bıraktırmadan onlara uyan uzantıyı seçebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan MKVToolNix başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Windows

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?