PSD Viewer
PSD Viewer

PSD Viewer

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
  • Geliştirici:

    ideaMK

PSD Viewer İndir

PSD Viewer programı adı üzerinde PSD görüntüleyici programıdır. Bu program sayesinde photoshop kullanmaya gerek kalmadan PSD dosyalarınızı çok rahat bir şekilde açabilir ya da farklı image uzantıları olarak kayıt yapabilirsiniz.

 

PSD Viewer amacına uygun ve başarılı bir şekilde çalıştığı için rakipleri arasında en çok tercih edilen programlar arasındadır. PSD Viever Türkçe dil desteği henüz yoktur. Programı İngilizce olarak kullanabilirsiniz. Ücretsiz PSD Viewer indirmek için web sitemiz www.superuygulama.com ‘u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sade ve basit arayüze sahip olduğu için programın kullanımı çok kolaydır. İlk defa kullanacak olsanız dahi kısa süre içinde rahatlıkla uyum sağlayabilirsiniz. Birkaç dakika içerisinde hiç yardım almaya gerek duymadan, işlemleri nasıl yapmanız gerektiğini çözebilirsiniz.

 

Peki, “PSD Viewer nasıl kullanılır?” diye soracak olursanız şu şekilde cevaplayabiliriz. Programı indirip kurduktan sonra istediğiniz .psd uzantısını açabilir ve farklı formatlarda çok kolay bir şekilde yeniden kaydedebilirsiniz. İsterseniz PSD dosyalarınızı JPG, GIF, PNG, TIFF ya da BMP gibi formatlara çevirerek kullanabilirsiniz.

 

PSD görüntüleme ve çevirme programı (PSD Viewer) Windows XP, Windows 7, Windows 8, Vista gibi pek çok işletim sistemiyle uyum sağlamaktadır. Ortalama 10 MB yer kaplayan programın üretici firmasının adı ise ideaMK’dir. PSD uzantılı dosyalarınızı çok kısa sürede ve sorun yaşamadan farklı formatlara çevirmek istiyorsanız bu programı mutlaka denemelisiniz.

 

 

Bir önceki yazımız olan Xamarin başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Windows

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?