Recuva
Recuva

Recuva

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
  • Geliştirici:

    Piriform Ltd

Recuva İndir

Recuva programı, bir çeşit silinen dosyaları geri getirme programıdır. Windows XP işletim sistemi ile uyumludur ve ortalama 4MB gibi küçük bir yer kaplar. Recuva tamamen ücretsiz bir dosya kurtarma programıdır. Programı indirmek için web sitemiz www.superuygulama.com ‘u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 

Günlük hayatta hızlı olacağım derken bazen bilgisayar başında yanlışlıkla pek çok dosyamızı silebiliriz. Bazen de bilerek o dosyayı siler fakat daha sonra o dosya bize tekrar lazım olduğu için bundan pişmanlık duyabiliriz. İşte bu tür sorunlarda Recuva programı imdadımıza koşuyor. Normal şartlarda Recuva’yı daha önceden indirmişliğiniz yoksa son pişmanlık fayda etmeyecektir, dosyanıza ulaşmanın geri dönüşü yoktur.

 

Recuva programının pek çok güzel özelliği vardır. Bunlardan biri de kurtaracağınız dosya uzantısını belirleme şansı tanır. Böylece sizi gereksiz aramalardan kurtarır. Recuva programı sayesinde silinmiş dosyalarınızı aradığınız zaman karşınıza ayrı bir pencere çıkar. Bu pencerede aradığınız sonuçlara ulaşabilirsiniz. Resim ya da video türü dosyalar için küçük bir ön izleme yaparak aradığınız dosyaya çok daha rahat ulaşma hakkına da sahipsiniz.

 

Yani günlük hayatınızda bilgisayarınızı iş için kullanıyorsanız Recuva indirmenizi mutlaka tavsiye ederiz. İnsanlık hali, herkesin başına gelebilir. Patronunuzdan fırça yemek yerine çok ufak bir yer kaplayan programı bilgisayarınızda tutmanızda zarar yoktur. Sistem geri yükleme gibi seçenekler her zaman işinize yaramayabilir. Çünkü o sistem silinen tüm dosyaları geri getirmez.

Bir önceki yazımız olan UpCleaner başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Windows

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?