Revo Uninstaller
Revo Uninstaller

Revo Uninstaller

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
  • Geliştirici:

    VS Revo Group

Revo Uninstaller İndir

Revo unistaller programı her bilgisayar kullanıcısında olması gereken programlardan biridir. tamamen ücretsiz ve Türkçe dil desteği ile çok sevilen ve tercih edilen bu programı biraz daha yakından tanımaya ne dersiniz? Peki, revo unistaller nedir?

Bu program bilgisayarınızın performansını, dolayısıyla hafızasını boşaltarak hızını artırması için bilgisayarınızda gereksiz bulan programları silmeye yarar. Diğer bilgisayar kullanıcılarında olduğu gibi sizin bilgisayarınızda da pek çok gereksiz program olduğuna eminiz. Eğer çok titiz ve tertipli biriyseniz bilgisayarınızın hafızasında kullanmadığınız programları tek tek elinizle sildiğinizden de şüphemiz yok.

 

Bu yüzden de revo uninstaller indirmeye ihtiyacınızın olmadığını düşünebilirsiniz. Fakat şimdi size “revo uninstaller neden gereklidir?” sorusunu açıklamak isteriz. Ben bu dosyayı kendim silerim, başka da programa gerek duymam dediğinizi duyduk. Eğer istemediğiniz programları kendiniz silmeye çalışırsanız bazıları kaldırabildiğiniz gibi bazılarında hata verdiğini göreceksiniz. Hatta kaldırdığınızı gördüğünüz halde bilgisayarınızı yeniden başlattığınızda hiç silinmemiş gibi yerinde durduğuna da şahit olabilirsiniz.

 

İşte bu noktada revo uninstaller devreye girer ve ona ihtiyacınız olur. Bu program sayesinde istediğiniz tüm programları tek tuşla silme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bir program ne kadar gelişmiş olursa olsun, size virüs gibi bulaşmış olsa dahi ondan revo uninstaller programı ile kurtulabilirsiniz. Çünkü bu program sizin ilk yardımcınız olacaktır.

 

Programın en güzel özelliklerinden biri de 2.5 MB gibi çok küçük bir boyuta sahip olmasıdır. Böylece bilgisayarınızın hızında hiçbir düşüş yaşamadan onu daha temiz bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. Bilgisayarınızdaki gereksiz yüklemeleri kaldırmanız için hala neden bekliyorsunuz?

Bir önceki yazımız olan Newt Professional başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Windows

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?