Ring of Elysium İndir
Ring of Elysium İndir

Ring of Elysium İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...

Ring of Elysium İndir

Yeni bir Battle Royale oyunu olan Ring of Elysium indir, sitemizdeki yerini aldı. Şimdi oyunun detaylarına bakalım.

Günümüzden neredeyse bir sene önce çıkış tarihi ve detayları belli olan Ring of Elysium, piyasadaki yerini aldı. Erken erişim sürümü olarak kullanıcılara sunulan oyun, bir ay içerisinde Avrupa sunucusuna da sahip olacak ve tam sürüme geçişi altı ay sürecek. Haritanın güncellenmesi ve bazı özel detayların oyuna dahil edilmesiyle oyun denemeye değer bir hal aldı. Oyuna eklenen değişiklikler oyunu farklı bir hale getirdi. Bunun dışında tamamen ücretsiz olarak sunulan yapımı hemen oynamaya başlayabiliyorsunuz.

Ring of Elysium’un tanıtıldığı ilk videoda Erangel haritasına benzer bir harita karşımıza çıkmıştı. Haritada dinozor parkı, gözlem evi gibi farklı bölgeler bulunuyor. Yıkılabilir çevre özelliklerinin de oyuna ekleneceği söylenmişti ancak henüz bu özellik oyunda bulunmuyor. Bunun yerine karla kaplı, ulaşım sağlamak için teleferik sisteminin kullanıldığı ve kar fırtınasından kaçtığınız bir harita bulunuyor. Güneydoğu Asya sürümünde hava değişimi detayları olmayan bir harita da bulunuyor.

Piyasadaki neredeyse tüm BR oyunları oyunlarında olduğu gibi aşağıya süzülmenizle başlıyor. Bugüne kadar helikopterden, uçaktan, otobüsten bile düştük fakat bu oyunda durumlar farklı. Oyunun Güneydoğu Asya versiyonunda helikopterden düşerken, Steam versiyonunda ise 32×32 adet küçük kareye indirilmiş olarak gösteriliyor ve doğmak istediğiniz noktayı seçebiliyorsunuz. Farklı bir detay ise tüm oyuncuların başlangıç tercihlerini görebiliyor olmanız. Böylece taktiksel davranabiliyorsunuz fakat bu sürprizin tadını kaçıyor.

Haritada sizin yeriniz dışında başlangıç paketinizin seçimini de yapabiliyorsunuz. Burada üç farklı seçenek sunuluyor ve hepsinde bir adet silah, ulaşım ekipmanı ve bandaj bulunuyor. Gliding Pack tabanca ve yüksek yerlerden süzülerek atlamanızı sağlayan yelkenkanat bulunuyor. Skiiking Pack’te ise tabancaya ek olarak bir snowboard sizi karşılıyor. Sonuncusunda ise bir av tüfeği ve buz baltası alabiliyorsunuz.

Oyunun loot sistemi ise oldukça bonkör tutulmuş, hemen silah bulabiliyorsunuz. Oyunda keskin nişancı, makineli tüfek, hafif makineli tüfek gibi silah türleri bulunuyor. Ring of Elysium İndirmek için sitemizdeki bağlantıları kullanabilir ve oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Paladins İndir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Windows

  • GooglePlay:

    Ring of Elysium İndir

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?