SAMSUNG Kies
SAMSUNG Kies

SAMSUNG Kies

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
  • Geliştirici:

    Samsung

SAMSUNG Kies İndir

Akıllı cihazlarınızı bilgisayara aktarmak istiyorsanız eğer bilgisayar üzerinde Android ve Bada telefonların kontrol amaçlı Samsung Kies uygulamasını yüklemeniz yeterlidir. SAMSUNG Kies Nedir? Samsung firması tarafından Galaxy Ve Note ürünleri için geliştirilen, masaüstü yönetim programı ile Samsung telefonların bilgisayara aktararak yönetim kurmanızı sağlayan tamamen ücretsiz bir programdır.

 

Öncelikle uygulamayı kullanmaya başlayabilmeniz için SAMSUNG Kies İndir kurulumunu bilgisayarınıza indirip kurulumu gerçekleştirmeniz gerekiyor. İndirdiğiniz yükleme programını kurarken aynı anda Samsung cihazınızı bilgisayara usb data kablosu ile bağlayınız. Yükleme esnasında SAMSUNG Kies programı ile Video Dönüştürme Codec kurmanızın size oldukça yararı olur. Çünkü videolarınızı düzgün görüntü aktarımı ve dönüştürüleceğinden emin olmak için kurulum gerekiyor.

 

Bu kutucuğu işaretledikten sonra ileri diyerek kurulum tamamlanmış olur. Sonra masaüstün de kısayol oluşturulan programı çalıştırarak Hafif mod ve normal mod seçimlerinden istediğinizi yapabilirsiniz, genelde hafif mod programı seçmekte fayda var, sadece cihazlar arasında aktarımları destekleyen bir hızlı başlat modu özelliğinden dolayı tercih edebilirsiniz.

 

SAMSUNG Kies yazılımını kablolu ve kablosuz bağlanarak kullanabilirsiniz. Kurulumla beraber cihaza ait sürücülerde kurulur. Bu aşamadan sonra bilgisayarı yeniden başlatmanız gerekiyor. Kies programı sayesinde telefonunuzun rehberi dahil birçok ayarı yapabilir, resim, video ve müzikleri bilgisayara senkronize edebilir veya yedekleme işlemlerinizi daha hızlı yapabilirsiniz. SAMSUNG Kies ile kullanmış olduğunuz yazılıma özel güncelleme mevcutsa güncelleme işlemini de gerçekleştirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Dotvpn başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Windows

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?