Scum İndir
Scum İndir

Scum İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 oy, ortalama: 5,00 out of 5)
Loading...

Scum İndir

Piyasada bulunan hayatta kalma oyunlarına kıyasla en gerçekçi olma özelliği ile öne çıkan Scum indir, oyuncuların dikkatini çekmeyi başardı.

Açık dünya, hayatta kalma oyunu olan Scum’da bir adada bulunuyoruz. Bu adada düşmanlara karşı kendinimizi savunuyor ve kaynak toplayarak hayata tutunmaya çalışıyoruz. Elbette, bu oyunun çok kısa bir özeti oldu. Çok daha fazlası var!

SCUM diğer hayatta kalma oyunlarının tam aksine ayrıntı ve gerçekçilik yönülüyle öne çıkıyor. Oyunun +18 kitleye hitap ettiğini ve rahatsızlık verebilecek sahneler olduğunu belirtelim. Bunlar bile oyunun gerçekçiliğini artırıyor. Oyun içerisinde bir zombi öldürdüğünüzde öylece bırakmanız gerekmiyor. Her parçasını kesip, kemiğe veya bifteğe çevirebiliyorsunuz. Her şey sizin hayal sınırlarınıza bağlı, yamyamlık öğeleri de oyundaki yerini almış.

SCUM’da ağaçlardan mantar toplayabilir ve yiyebilirsiniz. Ancak zehirliyse karakteriniz kusmaya başlıyor. Buna ek olarak insan eti yiyip, üzerine gazoz içerseniz de kusabiliyorsunuz. Bunun nedeni etin pişmemiş olması değil, karnınızın zaten dolu olması. Oyun içerisinde göstergeler bulunuyor, bunlara uygun hareket etmeniz gerekiyor ki bu bahsettiğimiz sorunlarla karşılaşmayın.

Oyundaki bir diğer dikkat çekici özellik ise kıyafetleri kat kay giyebiliyor olmanız. Survival oyunlarında hep eşya toplayarak başlarız ancak genelde hepsini üzerimizde taşıyamıyoruz. SCUM ise farklı kıyafetleri üst üste giymenize izin veriyor. Bu kıyafetler üzerinizdeyken yağmura yakalanır ve ıslanırsanız, çok yavaşlıyorsunuz çünkü kıyafetleriniz ağırlaşıyor.

Oyunun eksiklikleri de var. Sonuçta henüz erken erişim sürecinde olan yapım, zaman içerisinde kusursuz hale gelecek. Güncellemelerini düzenli olarak oyunda şimdilik sunucu problemleri mevcut ve PvE içeriği oldukça kısıtlı durumda. Oyun sırasında zombilerden ziyade diğer insanlarla mücadele etmeniz gerekiyor. Bunu bazıları sevebilir ancak daha dengeli olması herkesi mutlu edecektir. Buna ek olarak oyunun hikayesi ve optimizasyonu üzerinde de çalışmalar yapıldığında SCUM indir, en iyi hayatta kalma oyunlarından birisi olacaktır.

SCUM İndir Windows

Son yıllarda oyun sektörünü battle royale ve hayatta kalma oyunları taşıyor. Bu sektöre ciddi anlamda farklı bir bakış açısı ve gerçekçilik getiren SCUM indirmek için sitemizdeki bağlantıları kullanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan PDFelement 6 İndir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Windows

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?