SD Formatter
SD Formatter

SD Formatter

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
  • Geliştirici:

    SD Formatter

SD Formatter İndir

Hafıza kartlarını sıklıkla kullanan kişilerin indirmesi gereken programlardan biri de SD Formatter’dir. Akıllı telefonlar ve laptoplarda verilerinizi yedeklemek için kullandığınız flash bellekler kolayca virüs kapabiliyor ve kullanılamaz duruma gelebiliyor. Böyle durumlarda o virüslerin başka yerlere bulaşmaması için ya da bozulmuş dosyalardan kurtulmak için SD Formatter gibi programlardan yardım almak gerekiyor. Tamamen ücretsiz CD Formetter indirmek için doğru yerdesiniz!

Hafıza kartlarını kolayca temizleyip ilk günkü gibi sıfırlayabileceğiniz yöntem olarak biçimlendirme işlemini söyleyebilir, bu tarz programlara ihtiyacınızın olmadığını düşünebilirsiniz. Fakat bazen öyle deformeler oluyor ki bilgisayarınız ne kadar uğraşsanız da flash belleğinizi göremeyebiliyor. Bazen de çok kötü virüsler flashınızı açmadan bile bilgisayarınıza bulaşabiliyor. İşte bu durumlarda hafıza kartını bilgisayara ya da başka cihazlara takmadan önce bir program çalıştırarak, hafıza kartının açılmasına izin vermeden temizleme işlemini gerçekleştiriyor.

SD Formatter programı sayesinde hafıza kartlarınızı tek bir seferde kolayca temizleyebilirsiniz. Program hafıza kartınızı hızlı ve sorunsuz bir şekilde temizleyecektir. Eğer siz de hafıza kartınızın içerisindeki dosyaları temizlemek istiyorsanız SD Formatter programını kullanabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken programı Programı açtıktan sonra hafıza kartını bilgisayara takmanız ve program üzerinden hafıza kartını içerisinde yer alan tüm verileri hızlı bir şekilde temizlemenizdir. Bu adımdan sonra flash belleğinizi ilk gibi kullanmaya başlayabilirsiniz. Gördüğünüz gibi kullanımı çok kolay olan bu program, amacına hızlıca ulaştığı için kullanıcıları tarafından çok seviliyor.

Bir önceki yazımız olan MorphVOX Pro başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Windows

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?