Ücretsiz Slayt Yapma Programları Listesi
Ücretsiz Slayt Yapma Programları Listesi

Ücretsiz Slayt Yapma Programları Listesi

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (3 oy, ortalama: 4,67 out of 5)
Loading...

En kaliteli ve kullanımı basit slayt yapma programları sizler için sitemizdeki yerini aldı. İnternet üzerinde çok fazla slayt hazırlama programı bulunduğu için aklımıza “En iyi slayt programı hangisi?”, “Ücretsiz slayt yapma programları hangileri?” gibi sorular geliyor. Bu soruların cevaplarını sizler için hazırladığımız listede bulabilirsiniz.

Google Slides

Google Slides

Google Slides, program indirmeden kullanabileceğiniz bir slayt hazırlama yazılımıdır. Powerpoint ile oldukça benzer özelliklere sahip olan yazılıma internet tarayıcınız üzerinden erişebilirsiniz. Slayt hazırlamak için dar bir vaktiniz varsa Google Slides sizin için yeterli olacaktır.

Google Slides kullanmak için buraya tıklayabilirsiniz.

 

Bolide SlideShow Maker

Bolide SlideShow Maker

Free BolideShow programı Türkçe ve ücretsizdir. Kullanımı son derece basit olan yazılımı bilgisayar kullanma konusunda giriş seviyesinde olanlar dahi başarılır olabilir. Karmaşık slayt hazırlama ihtiyacı olmayanlar için SlideShow Maker programı tercih edilebilir.

SlideShow Maker indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

 

SlideRocket

SlideRocket

SlideRocket sayesinde tıpkı Google Slides gibi internet tarayıcınız üzerinden slayt oluşturabilirsiniz. Üstelik PowerPoint sunumlarınızı bu program üzerinde çalıştırarak gerekli düzenlemeleri PowerPoint olmadan yapabilirsiniz.

SlideRocket programını kullanmak için buraya tıklayabilirsiniz.

 

Proshow Producer

Proshow Producer

Proshow Producer uygulamasıyla özel efektlerle, müziklerle, animasyonlarla dolu bir slayt hazırlayabilirsiniz. Çoğu programda yer almayan geçiş efektleri sayesinde benzersiz sunumlar ortaya çıkarabilirsiniz.

Proshow Producer programını indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

 

Prezi

Prezi

Ülkemizde de kullanımı son derece yüksek olan Prezi, slayt sayfalarını minimum düzeyde tutup, etkileşimli özellikleri sayfalarıyla daha fazla şey anlatmanıza imkan veriyor. Slayt hazırlama programını internet bağlantısı olan cihazlarınızda kullanabilirsiniz.

Prezi programını kullanmak için buraya tıklayabilirsiniz.

 

4K SlideShow Maker

4K SlideShow Maker

4K Slideshow Maker, tamamen ücretsiz bir yazılımdır. Program sayesinde müzik ve görsellerinizi seçip, slaytınızı kolayca hazırlayabilirsiniz. Programın içerisinde reklam bulunmuyor oluşu ve yüksek çözünürlüklerle slayt hazırlama imkanı vermesiyle öne çıkıyor.

4K SlideShow Maker programını kullanmak için buraya tıklayabilirsiniz.

 

Haiku Deck

Haiku Deck

Haiku Deck, sunduğu önceden tasarlanmış şablonları ile kullanımı kolay hale getirmektedir. Program sayesinde sunum yapacağınız kişileri etkileyebilirsiniz. Programın iPhone ve iPad modelleriyle uyumlu olması, bilgisayarınızda başladığınız çalışmaları mobil cihazlarınızda devam ettirmenizi sağlıyor.

Haiku Deck programını indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Warframe İndir Ücretsiz başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Windows

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?