SlideRocket İndir
SlideRocket İndir

SlideRocket İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...

SlideRocket İndir

2012 yılında VMware Partner Exchange etkinliğinde tanıtılan SlideRocket, çevrimiçi bir slayt hazırlama yazılımıdır. SlideRocket hakkında kısa bir bilgi vermek gerekirse, hitap edeceğiniz kitleye sunumuzu yapmanız ve somut sonuçlar almanıza yardımcı olabilmek için hazırlanmış bir yazılım olarak karşımıza çıkmaktadır.

SlideRocket Özellikleri

SlideRocket’ın sunmuş olduğu en önemli özelliklerin başında her yerden erişim yapılabiliyor olması gelir. Hem çevrimdışı hem çevrimiçi olarak istediğin yerden yazılıma erişim sağlayabiliyorsunuz. Böylece zaman fark etmezsiniz gerektiğini anda sunumuz yanınızda oluyor.

Google Slides veya PowerPoint üzerinden hazırlamış olduğunuz sunumları SlideRocket’a aktarıp bunları kitleniz ile paylaşabilir veya sunumunuzu yapabilirsiniz. Sunumlarınızın import işlemini tamamladıktan sonra SlideRocket üzerinden düzenleme yapabiliyorsunuz.

SlideRocket’ın kullanıcılarına sunmuş olduğu araçlar ile standartların üzerinde çevrimiçi sunumlar meydana getirebilirsiniz. Şekiller, şemalar, HD ses desteği, Flash bileşenleri, tablolar, resimler her daim erişebileceğiniz özelliklerden yalnızca bazıları.

İnternetin gücü sayesinde masaüstünüzden bağımsız bir şekilde sunumlarınızı müşterilere aktarabilirsiniz. YouTube veya Flickr gibi ücretsiz servislerden yararlanabilirsiniz. Twitter ve Yahoo gibi servisler üzerinden de SlideRocket sunumlarınızı aktarabilirsiniz.

Çalışanlarınızla beraber SlideRocket üzerinden çalışmalarınızı aynı anda düzenleyebilirsiniz. Slaytlarınızı, sunumlarınızı birlikte düzenleyebilirsiniz. İçerik yönetimi sayesinde kullanıcı yetkilerini de istediğiniz gibi dağıtabilirsiniz.

SlideRocket uygulamasının bağımsız yapısı, paylaşım imkanlarını da kolay hale getiriyor. Platform, e-posta eklentilerindeki dosya boyutu, versiyon sorunları gibi problemleri ortadan kaldırıyor. Sunum yapmanız için sadece url adresini kullanabilirsiniz. Eğer daha resmi gözükmek istiyorsanız, kendi alan adınızı kullanarak sunumlarınızı müşteri veya iş arkadaşlarınıza sunabilirsiniz. Bu şekilde işlem yapmak müşterileriniz ile iletişiminizi kuvvetlendirecektir.

Twitter, Yahoo Finans, Google Spreadsheet gibi uygulamaları kullanarak verileri en güncel haliyle sunumunuza çekebilirsiniz. Çektiğiniz veriler internet bağlantısı olduğu sürece güncel kalacaktır. Müşterilerinize ve iş arkadaşlarınıza sürekli güncel veriler sunabiliyor olmak büyük bir ayrıcalık olacaktır.

Sunum dosyalarını hep dizüstü bilgisayar veya flaş sürücülerde taşırız. Bu son derece güvensizdir. Sabit diskinizde bir problem yaşandığında veya virüs saldırısı altında kaldığınızda verileriniz yok olur ve ulaşılamaz hale gelir. Bundan da kötüsü verileriniz rakip firmaların eline düşebilir. SlideRocket çevrimiçi güvenlik sistemiyle böyle bir durum söz konusu değildir.

Bir önceki yazımız olan Bolide Slideshow Creator İndir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Windows

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?