SlimDrivers
SlimDrivers

SlimDrivers

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
  • Geliştirici:

    SlimWare Utilities

SlimDrivers İndir

SlimDrivers, bilgisayar kullanıcılara zaman kazandıran yani bilgisayarlarının performansını artırmayı sağlayan programlardan biridir. Bu program sürücü (driver) güncelleme konusunda hızlılık ve pratiklik sunar. SlimDrivers programı sayesinde bilgisayarınızda bulunan programların son sürümde yani güncel olup olmadığını çok hızlı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

 

SlimDrivers indirirseniz pek çok özelliği kullanma hakkına sahip olursunuz. Güncelleme kontrolü, zamanlanmış tarama, yedekleme ve var olan yedekleri geri yükleme, gelişmiş ve kullanışlı arayüz, program güncellik kontrolü bilgisayarın açılışıyla birlikte çalışma ve kayıt tutma gibi pek çok avantajından faydalanabilirsiniz.

 

Üstelik SlimDrivers Türkçe sürümünü kullanmak oldukça kolaydır ve hiç bilmeyen biri bile yardım almadan programı kullanabilir. Programı indirip kurduktan sonra çalıştır diyip “Start Scan” tuşuna basın. Böylece program bilgisayarınızı taramaya başlayacaktır. Kısa süre sonunda bilgisayarınızda bulunan programların sürümlerini size raporlayacaktır. Eğer güncel olmayan programlarınız varsa yanlarında bulunan bağlantıya tıklayarak güncel sürümlerini kolayca indirebilirsiniz.

 

Tamamen ücretsiz SlimDrivers ile bundan sonraki programlarınızın yeni güncellemelerini manuel olarak takip etmek zorunda kalmazsınız. Tek tıkla kullanmaya ihtiyaç duyduğunuz programların son sürümlerinin tadını çıkartırsınız. Eğer bu fikir kulağınıza hoş geldiyse daha fazla beklemeden SlimDrivers indirmek için butona tıklayın. Artık bilgisayarınızda farklı yazılımlarla çalışırken gereksiz problemlerle karşılaşmayacaksınız. Ayrıca oyun oynamak istediğiniz zaman güncel olmadığı durumlarda oyunun verdiği hatalardan kurtulmuş olacaksınız. Yani bilgisayarınızı bir çeşit çarşısı olan tablet ya da telefon gibi kullanabileceksiniz.

Bir önceki yazımız olan Keylogger başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Windows

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?