Smart Install Maker
Smart Install Maker

Smart Install Maker

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
  • Geliştirici:

    InstallBuilders

Smart Install Maker İndir

Smart install maker adı üzerinde setup yapma programıdır. Kullanımı son derece kolay, hiç yardım gerektirmeyen bu programı biraz daha yakından tanımaya ne dersiniz? Peki, smart install maker nedir?

Bu program ile bir setup programı hazırlayabilirsiniz. Rar ve cap biçiminde sıkıştırma seçenekleriyle de işinizi kolaylaştırır. Mesela smart install maker ile sıkıştırdığınız dosyaları internet üzerinden kolayca yayabilirsiniz. Çalışmanızı bir arkadaşınıza göndereceksiniz, ona başka bir program indirmesini zorunlu bırakmamak için hangi biçimde sıkıştırmanız gerektiğini sorabilirsiniz.

 

Smart install maker bilgisayarınıza hiçbir zararı dokunmayan ve 1.94 MB’lık boyutuyla çok az yer kaplayan bir programdır. Windows XP işletim sistemini destekler. Boyutu çok düşük olduğu için bilgisayarınızı asla yormaz, hızını yavaşlatmaz, performansını düşürmez. Yani bu programı yüklemenizin zararı olmadığı gibi pek çok yararı söz konusudur. En güzeli ise ara yüz çok basit olduğu için oldukça kolay kullanım sağlar. Smart install maker indirmek için web sitemiz www.superuygulama.com’u tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz.

 

Uygulamayı kullanmaya başladıktan sonra çok memnun kalıp arkadaşlarınıza da tavsiye edeceğinizi düşünüyoruz. Smart install maker Türkçe seçeneğinin olması özellikle teknolojiye ilgi duyan her yaştan erkekler için çok sevilen bir programdır. İndirmede herhangi bir sorun yaşarsanız bilgisayarınızın hafızasında yeteri kadar boşluğun olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Eğer tahmin ettiğimiz gibi memnun kalırsanız lütfen bize yorum bırakmayı unutmayın.

Bir önceki yazımız olan Revo Uninstaller başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Windows

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?