Tencent Gaming Buddy İndir - PUBG Mobil Bilgisayardan Oyna
Tencent Gaming Buddy

Tencent Gaming Buddy

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...

Tencent Gaming Buddy, PUBG Mobile için özel olarak tasarlanan ve optimize edilen ücretsiz bir Android emülatörü olarak bilinir. Tencent Gaming Buddy emülatörü, popüler uygulamaları doğrudan masaüstü bilgisayarınız vasıtası ile kolayca çalıştırmanıza olanak tanır. Oyunlar, klasik olarak fare ve klavyeyle kontrol edilir ve tüm kontroller klavye kısayollarıyla önceden eşleştirilmiş olarak gelir. Dolayısıyla bu sayede herkes Tencent Gaming Buddy aracılığıyla doğrudan girip başlayabilir.

 

Tencent Gaming Buddy ve PUBG

Tencent Gaming Buddy, daha eski ve daha az niteliklere sahip bilgisayarlarda bile kusursuzca çalışabilen özel bir oyun platformudur. Ekseriyetle bilgisayarlar mobil cihazlardan daha güçlü olma özelliğinde olduklarından, çoğu TGB (Tencent Gaming Buddy) kullanan insanlar, performanstan ödün vermeden bütün grafik ayarlarından yararlanabilmektedir. Bu noktada, TGB hala beta aşamasında ve yalnızca PC’de mevcuttur.

 

Tencent Gaming Buddy İndir

Tencent Gaming Buddy indirmek, PC’nizde gelmiş geçmiş en popüler mobil oyununu oynamanızı sağlayan bir PUBG mobil emülatörü indirmek manasına gelmektedir. Bu uygulama, PUBG Android uygulamasını ve oyununu PC’ye aktarmaya yardımcı olan bir dosttur. Tencent Gaming Buddy, bir PUBG Mobile ürünüdür. Bu önemli özellik,  Tencent Gaming Buddy’nin harika bir optimizasyona sahip olduğu manasına gelir. Ayriyeten, VPN veya özel hesap oluşturma gerektirmeyen TGB’nin  kurulumu basittir.

 

TGB İndir

Programı indirebilir ve oyunu dakikalar içerisinde oynamaya başlayabilirsiniz. Aracın ayrıca birkaç özelleştirme seçeneği mevcuttur. Tencent Gaming Buddy, düşük kaliteli bilgisayarlarda dahi oynanabilmektedir. PUBG’nin normal PC sürümü, gerekli donanıma sahip olmayan bilgisayarlarda oynatıldığında optimizasyon sorunları ile karşı karşıyadır. Bu uygulama ile daha iyi PUBG deneyimi yaşayabilirsiniz.

Üçüncü taraf Android emülatörleri, bütün Android uygulamalarını açmak ve çalıştırmak için tasarlanmıştır. Buna karşın, Tencent Gaming Buddy uygulaması ise, yalnızca  PUBG Mobile’ı bilgisayarlarda açmak ve kullanmak için yaratılmıştır. Bu detay da oyunun daha hızlı, daha hafif ve doğrudan tek bir oyunu çalıştırmak için optimize edildiği manasına gelir. Güzel bir PUBG Mobil deneyimi için hemen şimdi Tencent Gaming Buddy indirin!

Bir önceki yazımız olan BlueStacks İndir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Windows

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?