TeraCopy
TeraCopy

TeraCopy

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
  • Geliştirici:

    Code Sector

TeraCopy İndir

TeraCopy bilgisayarı yavaş olan ya da işi gereği sıklıkla dosya taşıma ve kopyalama işlemleri yapan kişiler için harika bir programdır. Yani bir çeşit hızlı dosya kopyalama programı olduğunu söyleyebiliriz. Bilgisayarınızda kopyalama işlemlerini kısaca yaptığınız için gereksiz bir program olduğunu düşünebilirsiniz. Fakat programı daha yakından tanımanızı tavsiye ederiz. Bunun için yazımızı okumaya devam edin.

 

TeraCopy programı dosyalarınızı hızlı bir şekilde kopyalama ya da taşıma işlemlerini sağlar. Mesela çok büyük dosyaları flasha atarken, mailinize yüklerken ya da bir klasörden diğerine taşırken oldukça çok bir zamana ihtiyacınız vardır. Bir de bilgisayarınız biraz eskiyse vay halinize. İşte böyle durumlarda keşke şu işlemleri daha hızlı yapabilsem dersiniz. Bunun çözümü TeraCopy indirmektir.

 

Ortalama 3 MB yer kapladığı için bilgisayarınızı performansını etkilemez. Üreticisi Code Sector olan program Windows 2000 işletim sistemi ile uyumludur. Ufak ama etkili bir programdır. Bu program sayesinde büyük dosyalarınızı taşımak için canınızı sıkmanıza gerek kalmaz.

 

TeraCopy indirmek için indir butonuna tıklamanız yeterlidir. Basit ve sade ara yüzü sayesinde neler yapmanız gerektiğini rahat bir şekilde anlayabilirsiniz. Eğer yabancı diliniz yoksa TeraCopy Türkçe dil desteği kullanma şansına da sahipsiniz.

TeraCopy ile ayrıca taşıma ya da kopyalama işlemi esnasında işlemi durdurma imkânınız da vardır. Eğer herhangi bir hata meydana gelirse program size durumu bildirip tekrar kopyalamak ister misiniz diye sorar. Eğer kopyalama durumu varsa hangi dosyaların kopyalanmadığını size bildirir.

 

Bir önceki yazımız olan Pandora Recovery başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Windows

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?