Tuneup Utilities
Tuneup Utilities

Tuneup Utilities

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
  • Geliştirici:

    Tuneup

Tuneup Utilities İndir

Tuneup Utilities programını mutlaka duymuş fakat ne işe yaradığını bilmiyor olabilirsiniz. Hatta belki bu programın bilgisayarınızda yüklü olduğunun bile farkın olmayabilirsiniz. Windows işletim sisteminin dostu olan “tuneup utilities nedir?” sorusunu gelin beraber cevaplayalım.

 

Bir bilgisayardan öncelikli beklentiniz nedir? Tabii ki sorunsuz ve en iyi hızda çalışmasıdır. Eğer bilgisayarınızın performansından şikayetçiyseniz ve artık çöp olduğunu düşünüyorsanız şimdi tuneup utilities indirmenin tam zamanıdır. Çünkü bu program siz bilgisayarınızı kullanırken Windows sisteminizi optimize eder ve bilgisayarınızın performansını gözle görülür derecede yükseltir. Ayrıca cihazınızda oluşan sorunların giderilmesine de yardımcı olur. Üstelik bunları tek bir panel üzerinden yapmanızı sağlar.

 

Yani bilgisayarınızın hızını düşüren ve gereksiz yere çalışan programların başında duracak biri lazımdır. Bunu da tuneup utilities ile çözebilirsiniz. Bu program gereksiz yere çalışan programların çalışmasını durdurur ve sadece ihtiyaç duyduğunuz programların daha verimli bir şekilde çalışmasını sağlar. Mesela bir programı açmak için tıkladığınızda beklediğiniz süre fazla geliyorsa ya da internette surf yaparken bilgisayarın sürekli kasmasından şikayetçiyseniz tuneup utilities Türkçe seçenekleri sayesinde bu sorunların üstesinden hiçbir yardım almadan, bilgisayarınıza format atmak zorunda kalmadan çözebilirsiniz.

 

Bu programı kullanmaya başladıktan sonra bilgisayarınızın sandığınız kadar yavaş olmadığını, sadece gerçek performansını size gösterememiş olduğunu göreceksiniz. Şimdi siz de bu harika programı sitemizden indirin ve daha hızlı bilgisayarınızın keyfini çıkarın.

Bir önceki yazımız olan QuickTime başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Windows

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?