UltraSurf İndir – Yasaklı sitelere giriş programı
UltraSurf İndir – Yasaklı sitelere giriş programı

UltraSurf İndir – Yasaklı sitelere giriş programı

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (4 oy, ortalama: 4,00 out of 5)
Loading...
 • Geliştirici:

  Ultra Reach Internet Corp

Ultrasurf İndir

Yasaklı sitelere giriş programı olarak bilinen UltraSurf engellenmiş, yasaklanmış veya bir şekilde ulaşım sağlayamadığınız internet sitelerine erişimi kolaylaştıran güzel bir masaüstü programıdır. Sizlerde UltraSurf İndirerek içeriğini merak ettiğiniz ama erişim sağlayamadığınız sayfalara rahatlıkla ulaşabilir ve gerekli bilgiyi elde edebilirsiniz.

Özellikle sosyal medyadaki yavaşlıktan dolayı paylaşım yaparken sıkıntı çeken arkadaşların kullandığı bu program sayesinde sosyal medya hesaplarınıza erişim sağlayabilir ve durumlarını rahatlık ile güncelleyebilirsiniz.

 

Ultrasurf İndir

 

Yasaklı sitelere giriş programı olan UltraSurf dünya genelinde milyonlarca kullancıya hitap ettiği için kullanmanızda sakınca duyulacak bir durum olmadığını belirtelim.

İnternet sansürü kapsamında yasaklanan sitelere giriş yapmanızı sağlayacak olan bu uygulamanın dosya boyutu da oldukça küçük olduğu için saniyeler içinde indirebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Programı indirdikten sonra kurulum işlemini gerçekleştirdiniz fakat istediğiniz siteye yinede erişim sağlayamıyorsanız kullandığınız tarayıcınızı kapatıp yeniden açmayı denemenizi öneriyoruz. Bazen bu tarz ufak işlemler ile programın çalışmasına katkıda bulanabilirsiniz.

 

Programı uzun süre kullandığınızda internet tarayıcınız Proxy sunucunuza bağlanamıyor şeklinde uyarı veriyor.Bunun sebebi o anda kullandığınız tarayıcınızın ayarlar kısmından Gelişmiş ayarlar‘a tıklıyoruz ve ardından Proxy ayarlarını değiştir diyoruz ve daha sonra Yerel Ağ(LAN) ayarlarına tıklayın ara sunucu kutucuğu işaretli ise o işareti kaldırın tüm işlemimiz bu kadar.
Peki ben program çalıştığını nasıl öğrenirim? diyorsanız ekranın sağ alt kısmında bulunan kapalı anahtar resmini göreceksiniz işte bu anahtar programın düzgünce çalıştığını size ifade ediyor.Programdan çıkış yapmak için Exit butonuna tıklayın.

 

 

UltraSurf Görevleri Nelerdir?

 • Giriş yapamadığınız engelli sitelere kolayca girmenizi sağlar.
 • Proxy sunucuları ile bilgisayarınız arasında şifreleme yaparak güvenliği kontrol eder.
 • IP adresinizi gizleyerek internet güvenliğiniz sağlar.
 • Sayfalarını gizli tutar ve bir kullanıcının görmesini engeller.

 

UltraSurf Özellikleri

 • Program tamamen ücretsizdir.
 • Yasaklanan (engellenen) sitelere giriş yapar.
 • Otomatik ayarları sayesinde kullanımı kolaylaştırır.

Not : Bazı antivirüs programları program için güvenli olmayan yazılım uyarısı verebilir lütfen bunu dikkate almayın ve antivirüs programınızı etkisizleştirerek işleminize devam edin. Bu güvenlik uyarısı programda zararlı bir yazılım olduğu için değil yasaklanan sitelere giriş yapacağınız için sıradan bir uyarı olacaktır.

Ultrasurf programını indirmek için superuygulama.com sitemizi kullandığınız için sizlere teşekkür ederiz.

 • Kategori:

  Windows

 • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?