Unfriend Finder
Unfriend Finder

Unfriend Finder

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
  • Geliştirici:

    Edouard Gatouillat

Unfriend Finder İndir

Unfriend Finder adı üzerinde sizi artık arkadaş olarak görmeyen yani arkadaşlıktan çıkaranları bulma programıdır. Eğer siz de Facebook’ta silenleri görme programı arıyorsanız ufriend finder programı indirmenizi tavsiye ederiz. Programı indirmek için web sitemiz www.superuygulama.com ‘u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 

Unfriend finder sayesinde Facebook arkadaş listenizde kimlerin sizi sildiğini ya da hesabını kapattığını takip edebilirsiniz. Bu bir tarayıcı eklentisi olduğu için bilgisayarınızda çok küçük bir yer kaplar, onu indirdiğinizi bile hissetmezsiniz. Üstelik bu program tüm tarayıcılarla uyumludur. Yani Google Chrome, Firefox, Mozilla, Opera, Yandex gibi kullandığınız her türlü tarayıcıdan bu programı kullanabilirsiniz. Alıştığınız tarayıcınızı değiştirmeye gerek kalmaz.

 

Unfriend finder eklentisinin kurulumu ve kullanımı oldukça basittir. Bu eklentiyi kurmadan önce sizi silen ya da hesabını donduran arkadaşlarınızdan haberdar olmanız çok da kolay değildir. Eğer sürekli takip ettiğiniz bir kişiyse belki bunu fark edebilirsiniz. Fakat arkadaşlıktan çıkarma ya da hesap dondurma gibi durumlarda size bildirim gelmediği için bundan anında haberdar olmanız mümkün değildir. Unfriend Finder eklentisini indirip kurduktan sonra hangi arkadaşınız sizi Facebook hesabından silmiş ya da hesabını dondurmuş görebilirsiniz.

 

Unfriend Finder eklentisini kurduktan sonra tarayıcınızı kapatın ve bi 10 saniye kadar bekleyin. Daha sonra yeniden açın ve eklentinin aktifleştiğini görün. Bu program arkadaşınız sizi sildikten yaklaşık 50 dakika kadar sonra size haber verir. Bu şekilde Facebook’ta kim silmiş kolayca öğrenebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Unity Web Player başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Windows

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?