Unity Web Player - Süper Uygulama
Unity Web Player

Unity Web Player

  • Geliştirici:

    Unity Technologies

Unity Web Player İndir

Unity Web Player; bir çeşit bilgisayarınızdan 3 boyutlu (3D) oyun oynamanızı sağlayan bir programdır. Bu program sayesinde internet üzerinden kaliteli 3 boyutlu oyunlar oynayabilirsiniz. Eğer 3 boyutlu oyunlar, filmler dikkatinizi çekiyorsa programı daha fazla tanımak için yazımızı okumaya devam edin.

 

3D oyun ve içerik açma programı olan Unity Web Player ile grafik açısından daha kaliteli bir hizmet sunar. Bu yüzden mobil ve bilgisayar oyunlarında günümüzde en çok tercih edilen programlar listesinin başında yer alır. Üstelik bilgisayarınız eskiyse ve çok yavaş çalışıyorsa Unity Web Player indirmekten çekinmeyin. Çünkü neredeyse 1 MB’lık boyutu sayesinde bilgisayarınızı ağırlaştırmaz. Dilediğiniz kadar 3D oyunlarınızın tadını çıkartabilirsiniz.

 

Unity Web Player ile 3D içerikleri çok rahat bir şekilde açabilirsiniz. Web tabanlı online oyunları indirme yapmaya gerek duymadan oynayabilirsiniz. Unity 3D grafikler ile animasyonlar izleyebilirsiniz. Üstelik bu program tüm tarayıcılarla uyumludur. Yani Google Chrome, Firefox, Mozilla, Opera, Yandex gibi kullandığınız her türlü tarayıcıdan rahatlıkla oyunlarınızı oynayabilirsiniz. Alıştığınız tarayıcınızı değiştirmeye gerek kalmaz.

 

Unity Web Player indirme işlemi bittikten sonra çalıştır diyerek kurulumunu gerçekleştirin. Daha sonra tarayıcınızı kapatıp 10 saniye kadar bekleyin ve yeniden açın. Artık aktifleşmiş Unity Web oynatıcınız sayesinde yeni oyunlarınızı oynamaya başlayabilirsiniz. Online 3D oyunları bilgisayarım kaldırmaz diye düşünmeyin. Bu program sayesinde 3D oyunların hakkını vereceksiniz.

  • Kategori:

    Windows

  • Yayınlanma Tarihi:

692