Unlocker
Unlocker

Unlocker

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
  • Geliştirici:

    Cedrick Collomb

Unlocker İndir

Unlocker adı üzerinde kilitlenmiş yani silinmeyen dosyalardan kurtulmanızı sağlayan programlardan biridir. Bu dosya silme programı sayesinde bir türlü silemediğiniz, hata veren dosyaları tek tık ile silme şansına sahipsiniz.

1 MB bile yer kaplamayan Unlocker programı başarılı bir şekilde görevini yerine getirdiğinden tercih etmemeniz için bir neden yok. Üreticisi Cedrick Collomb olan program Windows 2000 işletim sistemiyle uyumludur.

 

Bilgisayarınızı rahatlatmak için bazen kullanmadığınız programları temizleme yoluna gidebilirsiniz. Bazı durumlarda sildiğiniz hâlde uzantılarını bırakan, hata veren ya da silseniz de geri gelen virüs gibi programlarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Bu programlardan tamamen kurtulmanız için Unlocker gibi bir yazılıma ihtiyacınız vardır.

 

Unlocker indirmek için web sitemiz www.superygulama.com ‘u tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Programı ilk defa kullanacak olsanız bile hiç zorluk yaşayacağınızı düşünmüyoruz. Basit ve sade ara yüzü sayesinde neler yapmanız gerektiğini rahat bir şekilde anlayabilirsiniz. Unlocker Türkçe dil desteği sayesinde size ekstra kullanım rahatlığı sunar.

 

Programı indirip kurduktan sonra yapmanız gerekenler çok basittir. Bilgisayarınızın program ekle kaldır bölümünü açın. A’dan Z’ye sıralanan programlar arasında zaten aradığınızı rahatça bulabilirsiniz. Silmek istediğiniz dosya ya da programın üzerine gelin ve sağ tık yapın. “Unlocker” simgesine tıklayın. Böylece yapmak istediğiniz işlemlerin parametreleri karşınıza çıkacak. Kaldırmak ya da silmek ne istiyorsanız hızlı bir şekilde seçim yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan TeraCopy başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Windows

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?