UpCleaner
UpCleaner

UpCleaner

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
  • Geliştirici:

    Brotsoft Technologies Co., LTD

UpCleaner İndir

UpCleaner tam bir bilgisayar dostu programıdır. Bilgisayarın hızını ve performansını artırmak için herkesin kullanması gerekir. En güzel özelliklerinden bir tanesi, gereksiz dosyaları temizlemesi, tarayıcıyı tehditlerden koruması ve ağ hız testi yapabilmesidir. Bu yüzden UpCleaner programının günden güne kullanıcı kitlesi artar.

Siz de UpCleaner indirerek bilgisayarınızı daha hızlı hâle getirebilirsiniz. Bu sayede sosyal ağlarınızı, kişisel bilgilerinizi, ortak ve ev bağı bağlantılarınızı güvence altına alabilirsiniz. UpCleaner adı üstünde bilgisayarınızda ihtiyacınız olmayan tüm gereksiz programları temizler, bilgisayarınızı kötü amaçlı yazılımlardan, dış tehditlerden ve casus programlarından koruyarak uzak durmanızı sağlar. Yani bir çeşit anti-virüs özelliği görür. Ayrıca UpCleaner Türkçe dil destekli versiyonu olduğundan kullanması da çok kolaydır.

Yüksek tarayıcı koruması sağlayan ve kişisel bilgilerinizin ele geçirilmesini engelleyen bu programı siz de diğer kullanıcılar gibi çok seveceksiniz. Bu uygulama sayesinde ağ bağlantı hızınızı güncel bir şekilde takip edebilirsiniz. Akıllı hızlı temizleme özelliği sayesinde bilgisayarınızı kolayca hafifletebilir dolayısıyla hızını artırabilirsiniz.

UpCleaner aynı zamanda bilgisayarınızdaki istediğiniz programların yanlışlıkla silinmesini engelleyerek koruyuculuk yapar. İnternet kalıntılarını temizlediği için bilgisayarınızı olası hatalardan korur. Tarayıcı koruması özelliği sayesinde üçüncü parti yazılımların ana sayfanızı ya da arama motorunuzu değiştirilmesini engeller ve size konfor sağlar. Eğer siz de kullanımı kolay, Türkçe, ücretsiz ve yararlı bir program arayışındaysanız sitemizden güvenle ücretsiz UpCleaner uygulaması indirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan AdwCleaner başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Windows

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?