USB Disk Security
USB Disk Security

USB Disk Security

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
  • Geliştirici:

    Zbshareware Lab.

USB Disk Security İndir

USB Disk Security programı, sürekli flash bellek kullanan kişiler için mutlaka kullanılması gereken bir programdır. Tamamen ücretsiz hafıza kartı koruma programı arıyorsanız daha fazla aramanıza gerek yok. Görevini başarıyla yerine getiren bu programdan çok memnun kalacağınıza eminiz.

 

Günümüzde flash belleklerini 7’den 70’e herkes kullanmak zorunda kalıyor. Bilgisayar kullanıcılarının en büyük yardımcısı, bilgisayarların en büyük düşmanları olan bu parçaları virüslerin saçılmasına neden olan etkenlerdir. Flash belleğinizi yabancı bir bilgisayara taktığınızda dosyalarınıza virüs bulaşması muhtemeldir. O saatten sonra kendi bilgisayarınıza takmayıp onu virüslerden korumanız gerekecektir. Bu durumda dosyalarınıza veda etmek zorunda kalacaksınız. İşte tam da bu yüzden USB Disk Security ile flash belleklerini korumak isteyebilirsiniz.

 

Sizin için çok önemli dosyalarınızı korumak için bu programa güvenebilirsiniz. Bilgisayarınız internete bağlı değilken çalışması özelliği ile her yerde önemli dosyalarını korumanız mümkün olacaktır. Programın boyutu da çok düşük olduğu için bilgisayarınızın yavaşlamasına neden olmayacaktır. Ücretsiz güncelleme desteği ile birlikte sizlere internet üzerinden sunulan bu hafıza kartı koruyucu programını kaçırmayın.

 

Rakipleriyle tamamen aynı işi yapan ve piyasada hala ücretli olarak satılmaya devam eden programlara hiçbir şekilde para ödemenize gerek yoktur. Tamamen ücretsiz USB Disk Security indirmek için sitemizdeki butona tıklamanız yeterlidir. Bilgisayarınıza programı indirip kurduktan sonra açarak korumak istediğiniz flash belleklerini bilgisayarınıza bağlayabilirsiniz. Programın size sunacağı komutlar doğrultusunda yardıma ihtiyaç duymadan bunu yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Web Page Maker başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Windows

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?