Virtual DJ
Virtual DJ

Virtual DJ

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 oy, ortalama: 2,00 out of 5)
Loading...
  • Geliştirici:

    Atomix Productions

Virtual DJ indir

Kullanıcıları tarafından kolay ve ergonomik olarak bilinen bir programdır. Bilgisayarda müzikleri mix ve remix hale getirmeye yarayan bir çeşit müzik programıdır. Virtual Dj programında müziklerle ilgili bir çalışma yapmak için bilgisayarınızda çok iyi bir ses sisteminizin olmasına gerek yoktur.

 

Dj’lerin gerçek hayatta müzik geçişlerini ve mixleri yapmak için kullandıkları aletlerin bilgisayar ortamında tek programda toplanmış halidir, Virtual Dj. Ayrıca bu program sayesinde ses kaydı yapabilir, yaptığınız ses kaydı üzerine farklı ses kayıtları ekleyebilirsiniz, seslere efektler uygulayabilir, kendinize özgü çalma listesi oluşturabilirsiniz.

 

Virtual DJ İndirme

Program kapsadığı tüm özellikleri dilerseniz kısa bir süre için deneme sürümü olarak dilerseniz ücretsiz indirdiğinizde hizmetinize sunmaya hazır. Windows XP, Windows Vista, Windows 7 ve Windows 8 gibi işletim sistemine sahip olan tüm bilgisayarlara indirilebilir. Tarayıcınızı çalıştırdıktan sonra arama motoruna Virtual Dj indir şeklinde yazdığınızda karşınıza çıkacak olan program indirme sitelerinden birini seçerek “Download Now” veya “İndir” yazan yere tıklayarak program indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

 

Nasıl Kurulur?

Programı bilgisayarınıza indirdikten sonra üzerine tıklayıp “Yükle” butonuna tıklayın. Karşınıza çıkan sözleşmeyi inceleyip “Kabul ediyorum.” kısmına tıklayın. Karşınıza çıkan “Typical, Custom, Complete” kurulum seçeneklerinden birini seçerek ilerleyin. Sonraki sayfada karşınıza çıkan “Install” butonuna tıkladıktan sonra program bilgisayarınıza inmeye başlayacaktır. Kurulum yaklaşık 2 ya da 3 dakika sürebilir. Kurulum bittiği zaman karşınıza çıkan “Finish” butonuna tıklayarak sayfayı kapatabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Sopcast başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Windows

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?