Vivaldi
Vivaldi

Vivaldi

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
  • Geliştirici:

    Vivaldi

Vivaldi indir

Son zamanlarda adından sıkça söz ettiren Vivaldi tarayıcısında önemli değişikliklere devam ediliyor. Tarayıcılara son zamanlarda Vivaldi Nedir? Sorusu oldukça fazla yazılıyor. Vivaldi bir grup Opera çalışanları tarafından geliştirilerek kullanıma sunulan bir tarayıcıdır. Özellikle internette fazla vakit geçirenler için oldukça verimli bir tarayıcıdır. Vivaldi oldukça hızlı bir şekilde güncellenerek kullanıcıların hizmetine sunulmuştur.

 

Vivaldi tarayıcısı üzerinde bilir kişiler tarafından yapılan çalışmalar ile verimliliği daha da geliştirilmeye çalışılıyor. Son zamanlarda kullanıcı sayısı oldukça fazlalaşan Vivaldi tarayıcısına en son olarak tema zamanlama özelliği eklenerek kullanıcıların hizmetine sunulmuştur. Bu özellik ile birlikte Vivaldi tarayıcısını kullanan kullanıcılar kendilerinin belirlemiş olduğu günün herhangi bir saati için tarayıcı teması otomatik olarak değişiyor. Vivaldi tarayıcısında aynı zamanda geceye uygun temaların da olması gözlerin yorulmasına engellemek amacı ile oldukça kullanışlıdır.

 

Vivaldi Tarayıcısının Özellikleri Nelerdir?

Vivaldi tarayıcısının en önemli özelliklerinden birisi de çöp kutusu özelliğidir. Bu özelliğin kullanıcılara sağladığı en büyük fayda ise kullanıcıların istemeden kapattığı sayfaların çöp kutusuna tıklayarak yeniden açılmalarını sağlamasıdır. Önceki zamanlarda kapatılan sekmelerin yeniden bulunması için Google arama kriterlerine göre onca çıkan adres arasından teker teker aramak zorunda kalıyorduk.

 

Ancak artık bu durum mazide kaldı. Vivaldi tarayıcıyı kullanmak istiyorsanız mevcut tarayıcınıza Vivaldi indir alanına tıklayarak sitemiz üzerinden son sürümünü indirebilirsiniz. Vivaldi tarayıcının en önemli özelliği sayfalar arasındaki geçiş hızıdır.

Bir önceki yazımız olan Free Video Flip And Rotate başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Windows

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?