VPN Unlimited İndir
VPN Unlimited İndir

VPN Unlimited İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 oy, ortalama: 5,00 out of 5)
Loading...

VPN Unlimited İndir

VPN Unlimited sayesinde kişisel bilgileriniz güvenliğini sağlarken yasaklı sitelere de giriş yapabilirsiniz. VPN Unlimited indirmek için sitemizdeki bağlantıları kullanabilirsiniz.

VPN Unlimited programı internet üzerinde anonim olarak gezinti yapmanızı sağlayan ve ülkemizde engellenmiş sitelere girmenize fırsat veren bir VPN programıdır.

Türkiye’de sık sık meydana gelen internet engellemelerini aşabilmek ve yasaklanan sitelere erişim sağlamak için tercih edebileceğiniz VPN Unlimited programıyla internet bağlantılarınızı ve yaptığınız işlemleri yurt dışındaki bir IP adresi üzerinden yapıyormuş gibi gösterebilirsiniz. Böylece farklı bir coğrafi konumdan bağlantı sağladığınız için internet üzerinde dilediğiniz gibi gezinebilirsiniz.

Kişilerin bilgilerini kullanma fırsatı da veren VPN Unlimited yasaklı sitelere giriş programı, asıl IP adresiniz üzerinden yapacağınız veri transferini farklı bir IP üzerinden gösterdiği için internet siteleri sizi takip edemiyorlar. Böylece kimlik hırsızlıklarından da otomatik olarak korunan bir anonim kullanıcı haline geliyorsunuz.

VPN Unlimited

Basit bir kullanımı olan programı kullanmak için hesap oluşturmanız gerekiyor. Hesabı oluşturmak için program size bir sihirbaz ile yardımcı oluyor. Program uygun VPN ayarlarını tek tıkınızla gerçekleştirebiliyor. Kullanıcının yani sizlerin tek yapması gereken kullanmak istediği coğrafi bölgenin seçimini yapmak oluyor. Sunduğu bu özellikler sayesinde Hotspot Shield VPN gibi popüler uygulamalara da rakip olabiliyor.

Sektörün güvenilir alternatiflerinden olan VPN Unlimited sayesinde yalnızca birkaç tık ile internette özgürce dolaşabiliyorsunuz. Programı ilk defa kullanan kişiler için kurulum sırasında destek veren program, ücretsiz bir şekilde kullanıcılarına hizmet ediyor. Özgür internet bağlantısının tadını çıkarabilmek için para ödemeniz gerekmiyor. Dünyada milyonlarca kullanıcısı bulunan bir VPN programı olan VPN Unlimited tarzındaki yazılımlar genelde ülkemiz insanları tarafından kişisel bilgilerin korunmasından ziyade yasaklı sitelere giriş sağlamak için kullanılmaktadır.

İnternet üzerine rahatça dolaşabilmek, devlet tarafından yasaklanan sitelere engelsiz bir şekilde giriş yapmak için VPN Unlimited programını kullanabilirsiniz. Verilerinizin güvende olacağından emin olacağınız bu program sayesinde internet üzerinde keyfinizce dolaşabilirsiniz. Sitemizdeki bağlantıları kullanarak programı indirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan WordPress Türkçe İndir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Windows

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?