Warframe İndir Ücretsiz
Warframe İndir Ücretsiz

Warframe İndir Ücretsiz

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
  • Geliştirici:

    Digital Extreme

Warframe Ücretsiz İndir

Warframe, oynaması ücretsiz, üçüncü şahıs bakış açısından oynanan co-op bir shooter yapımı olarak karşımızda! Sitemizdeki Warframe indir bağlantılarını kullanarak oyunu ücretsiz bir şekilde bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

Oyunun başındaki karakterler uzun süre kullanılabiliyor. Bu karakterlerden ilki, Excalibur; yeni başlayanların tercih edebileceği bir karakter, oldukça iyi dengelenmiş. Bir diğeri ise Loki; aniden görünmez olabilir ve düşmanları yemleyebilir. Bu karakterlerin hepsi farklı sınıf hissiyatı oluşturuyor ve her birinin oynanışı oldukça keyifli.

Warframe indireceksiniz, tamam ama bu oyundaki karakterler neyi amaçlıyor? Kötü amaçları olan uzaylı yaratıklara karşı mücadele ediyorlar. Hikaye en fazla bu kadar derinleşebiliyor. Bu tarz Borderlands, Left 4 Dead ve benzeri oyunlar gibi mizahı veya karakterleriyle bizleri çekip alamıyor. Ancak bu durum Warframe’in aksiyonla dolup taşan oynanışının keyfini azaltmıyor.

Yapımcılar, oyundaki görevleri birbirinden farklı kılma konusunda pek uğraşmamışlar. Görevler birilerini öldürüp birini kurtarmak, birilerini öldürüp reaktör patlatmak, boss öldürmek gibi temel şeylerden oluşuyor. Görevlerin isimleri değişik olsa da Warframe’in çoğu seviyesi birbirini tekrar ediyor. Ufak haritada bulunan noktayı izle, etraftaki yaratıkları öldür. Bu süreç hep böyle devam ediyor olsa da çatışmalar çok keyifli olduğundan, aynı seviyeleri tekrar oynuyor hissine kapılsanız bile keyif alıyorsunuz.

Dört kişilik bir grupta, takım çalışması çok önemli olacaktır, özellikle zor bölümlerde! Klasik MMORPG mantığı ile ön tarafta savaşan bir tank ve bir şifacı son derece faydalı oluyor. Seviyeleri tek başınıza oynamanız ise tüm senaryoyu değiştiriyor. Çünkü ateş gücünü kaybediyorsunuz. Gizli öldürmeler sayesinde ilerleyip, düşmanları harekete geçirmeden yolunuza devam etmeniz tek kişi devam etmenin tek yolu gibi gözüküyor.

Warframe oyunun akışını tek tarafa çekmiş ve son derece abartılı olmuş. Temel oynanışa ek olarak silahların ve suitlerin çeşitliliği gerçekten akıl alır gibi değil! Bu oyunu tercih etmeniz için bu çeşitlilik yeterli denebilir. Ancak hikayenin son derece sıkıcı olması, görevlerin birbirine benzemesi sizleri Warframe indirmekten alıkoyabilir.

Warframe co-op çatışma sistemi oldukça başarılı fakat kendini tekrar eden yapısı bulunduğu için kısa sürede sıkılabilirsiniz. Yine de ücretsiz oyunlar arasında oldukça başarılı, bu yüzden denemenizi tavsiye ederiz.

Bir önceki yazımız olan BitTorrent İndir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Windows

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?