Web Page Maker
Web Page Maker

Web Page Maker

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
  • Geliştirici:

    Adobe

Web Page Maker İndir

Web Page Maker bir site yapma programıdır. Üstelik web site tasarlamanız için html kodlarını bilmenize gerek yoktur. Çok rahat bir şekilde web sayfaları hazırlayabilirsiniz. Eğer web sitesi tasarlamak ilgi alanınıza giriyorsa Web Page Maker programını biraz daha yakından tanıyamaya ne dersiniz?

 

Web Page Maker kullanmak çok basittir. Biraz kurcalama yaptıktan sonra rahatlıkla kendi web sayfanızı tasarlayabilirsiniz. Fotoğraflarınızı ve yazılarınızı sürükle bırak mantığı ile yeni sayfalar oluşturabilirsiniz.

 

Programın içinde hazır taslaklar, tasarımlar ve örnekler olduğu için size de fikir verecektir. Hatta direk hazır taslakları kullanarak çok hızlı bir şekilde güzel bir web sayfasına sahip olabilirsiniz. Web Page Maker indirmek için web sitemiz superuygulama.com ‘u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Programı indirdikten hemen sonra kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

Bu program sayesinde HTML kodlama dilinde hiç bilginiz yoksa bile internet sitesi yapabilirsiniz. WYSIWYG editörüne sahiptir. Sürükle bırak özelliği ile kullanım kolaylığı sağlar. HTML sayfasını WYSIWYG editörüyle yönetip güncelleyebilirsiniz. Hazırladığınız web sayfasının tasarımını tek tıkla ön izleyebilir ya da yayınlayabilirsiniz. Fotoğraf galerisi, flash slide show, hazır JavaScript efektleri gibi pek çok özelliğe sahiptir.

 

Eğer siz de kendi web sitenizi kendiniz tasarlamak ve cüzi rakamlarla web sitesine sahip olmak istiyorsanız Web Page Maker uygulamasını mutlaka indirip bir deneyin. Kısa sürede bu işi çözeceğinizi düşünüyoruz.

Bir önceki yazımız olan WinToFlash başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Windows

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?