WinToFlash
WinToFlash

WinToFlash

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
  • Geliştirici:

    Novicorp

WinToFlash İndir

WinToFlash; bir çeşit işletim sisteminizi flash disk üzerinden kurarak ücretsiz olarak USB bellekten format atma programıdır. Adı üzerinde flash disk ile hedefe ulaşmanızı sağlar. Eğer sizin de bilgisayarınızın CD ya da DVD sürücüleri bozulduysa bu program işinize yarayacaktır. Eğer ilginizi çektiyse yazımızı okumaya devam edin.

 

WinToFlash programı Windows kurulum CD ya da DCD’ler hasar gördüğü zaman ihtiyaç duyulan bir programdır. Bilgisayarımıza format atacağımız zaman o her zaman kaybettiğimiz format CD’sini bulma sorunu bir yana dursun, normal zamanlarda önem vermediğimiz CD sürücüsünün de sağlam olmasına ihtiyacımız vardır. Birden çöken bilgisayarları kurtarmak için atılması gereken format CD’leri eğer CD/DVD sürücüsü çalışmıyorsa hiçbir işe yaramaz. Eğer masaüstünün ya da laptobun CD/DVD oynatıcısında sorun varsa ya da bir minibook’a sahipseniz ve işlemlerinizi sadece flash disk ile halletmek zorundaysanız bilgisayarınıza format atabilmek için WinToFlash programına ihtiyacınız olacaktır.

 

WinToFlash indirmek için web sitemiz www.superuygulama.com ‘u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Tamamen ücretsiz WinToFlash indirme işlemini bu sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. Üstelik WinToFlash kullanımı çok basittir. Sade bir ara yüze sahiptir. İlk defa kullanacak olsanız bile hiç yardım almadan tüm işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. WinToFlash çoklu dil desteği bulunmamaktadır.  Windows 2000 işletim sistemi ile uyumlu olan bu program ortalama 33 MB yer kaplamaktadır.

 

CD ya da DVD’lerden çok rahat bir şekilde bulaşan virüsleri de hesaba katacak olursak belki bu program daha çok dikkatinizi çekebilir. WinToFlash ile Windows kurulumunu gerçekleştirmek oldukça mantıklıdır. Bu program sayesinde Windows kurulum CD’lerinizi flash disk üzerine yedekleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Winzip başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Windows

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?