Wise Care 365
Wise Care 365

Wise Care 365

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
  • Geliştirici:

    WiseCleaner

Wise Care 365 İndir

Wise Care 365; tam olarak bilgisayar kullanıcılarının sağ koludur diyebiliriz. Wise Care 365 indirmek için pek çok nedeniniz var. Şimdi sayacağımız özellikler ücretsiz olmakla beraber daha gelişmiş sürümüne sahip olarak da özelliklerini artırmanız sizin elinizdedir.

 

Wise Care 365 ücretsiz sürümünde neler mi var? Bu program, bilgisayarınızda bulunan kayıt defterleriniz ya da diğer araçlarınızı en iyi seviyede kullanabilmeniz için gerekli olan bakımları yapar. Kullanımı inanılmaz basittir. Arka planda çalışarak bilgisayarınızın performansını artırır.

 

Wise Care 365 programı sayesinde pek çok avantaja sahip olabilirsiniz. Onunla sürekli kullandığınız kayıt defterinizi düzenleyebilirsiniz, hatta dilerseniz temizleyebilirsiniz. Optimize etmek isterseniz yapabilirsiniz. Sabit diskinizde kalan boş alanları birleştirmek için size yardımcı olabilir. Ayrıca bilgisayarınızda başkalarından sakladığınız yani gizli tutmak istediğiniz dosyalarınızı, kişisel bilgilerinizi güvenli bir alana alabilir ve saklayabilirsiniz. Böylece bilgisayarınız başkalarının eline geçtiğinde içiniz rahat olacaktır. Bazı durumlarda bilgisayarınızı arkadaşlarınıza vermek zorunda kalabilirsiniz. İşte o zaman Wise Care 365 programı indirmediğinize pişman olabilirsiniz.

 

Bilgisayarınızla işiniz bittiğinde ise onu otomatik olarak kapatır. Oyun oynamak istediğinizde daha iyi verim alabilmeniz için bilgisayarınızın hafızasını boşaltır. Kısacası bilgisayarınızı bir doktor gibi korur. Eğer bu kadar özellik bile sizi tatmin ettiyse Wise Care 365 programına bir şans verebilirsiniz. Böylece bilgisayarınızın aslında o kadar eskimiş olmadığını anlayacaksınız. Geriye sadece hızlanmış performansın tadını çıkarmak kalacak!

Bir önceki yazımız olan PSD Viewer başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Windows

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?