WonderFox Photo Watermark İndir
WonderFox Photo Watermark İndir

WonderFox Photo Watermark İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 oy, ortalama: 5,00 out of 5)
Loading...
 • Geliştirici:

  WonderFox

WonderFox Photo Matermark İndir

WonderFox Photo Matermark indirme işlemini tamamladıktan sonra fotoğraflarınızda kalite kaybı olmadan filigran ekleme işlemini tamamlayabilirsiniz.

WonderFox Photo Watermark, Windows temelli işletim sistemlerini kullanan bilgisayarlarınızda tercih edebileceğiniz ücretsiz bir filigran ekleme programıdır. 150 seçenekten fazla ücretsiz filigran dosyası, resim, metin filigran desteği, düzenleme araçları, format dönüştürme, hazır şablonlar gibi standart uygulamalarda bulunmayan özellikler sunan WonderFox Photo Watermark, ücretsiz olarak sitemizdeki bağlantı üzerinden indirilebiliyor. Tüm işlemlerinizi bu program üzerinden seri bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Uzun uğraşlar sonucunda çektiğiniz bir fotoğrafı veya haftalarınızı alan bir tasarımı, bir dakikadan kısa sürede çalan kurum ve kişilere karşı alabileceğiniz ilk önlem çalışmalarınıza filigran eklemek olacaktır. Bu eylemi sitemizdeki program sayesinde kısa sürede yapabilirsiniz. Türkçe dil desteği bulunmayan program, yine de rahatça kullanılabiliyor.

Dil desteği konusunda yetersiz kalsa da kullanıcıyı uğraştırmayan arayüzü ile fotoğrafa filigran ekleme işlemini kısa sürede tamamlayabiliyorsunuz. İmzanız, isminiz, bir kelimenin dışında, logo, simge ve avatar gibi görselleri de fotoğraflarınızın köşesine veya ortasına filigran olarak dahil edebiliyorsunuz. Bunun dışında asıl güzel tarafı ise programın tek seferde birden çok fotoğrafa filigran eklemenize izin veriyor olması. Çeşitli fotoğraf editleme özellikleri bulunan WonderFox Photo Watermark‘ın ön plana çıkan özelliklerini sıralayalım;

 • Yeniden boyutlandırma, kırpma, isimlendirme gibi işlemleri kısa sürede yapabilirsiniz.
 • Fotoğraflarınızı istediğiniz formata basit işlemlerle çevirebilirsiniz.
 • 150 farklı filigran materyali ile fotoğraflarınızı koruma altına alın. (Yazı, imza, resim vb.)
 • Fotoğraflarınıza toplu işlemle filigran ekleyin. 100 adet fotoğrafa filigran eklenmesi bir dakika gibi kısa bir sürede tamamlanacaktır.

Fotoğraflarınıza birkaç adımda filigran eklemenizi sağlayan WonderFox Photo Watermark, kullanıcılara çeşitli template, çıkartma ve filtreler sunuyor. Fotoğraf düzenleme konusunda öne çıkmak isteyen bir girişim olan program, pazarlamasını filigram üzerinden yürütüyor.

Direkt olarak logo ekleme yapabileceğiniz sistemde, ilk olarak görsele uyguladığınız değişikliklerin sonraki fotoğraflara da direkt dahil edileceği belirtiliyor. Bu ekleme işlemi sırasında renk, gölge, font, saydamlık gibi seçenekleri kullanabiliyorsunuz.

WonderFox Photo Watermark indirmek için sitemizdeki bağlantıları kullanabilir ve rahat bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan SteelSeries Engine İndir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

 • Kategori:

  Windows

 • GooglePlay:

  WonderFox Photo Watermark İndir

 • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?