Wordpress Türkçe İndir
WordPress Türkçe İndir

WordPress Türkçe İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...

WordPress Türkçe İndir

WordPress kendi internet sitelerinizi kolaylıkla hazırlamanıza imkan veren sürekli geliştirilen, açık kaynak kodlu bir blog sistemidir.

Dünyanın en çok tercih edilen hazır içerik yönetim sistemlerinin başında olan WordPress ile kısa süre içinde kendi internet sitenizi ve blogunuzu kurabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olarak sunulan ve açık kaynak kodlu bir yönetim sistemi bulunan WordPress, geliştirici takım tarafından sürekli güncel tutulmaktadır.

WordPress Türkçe

WordPress’in açık kaynak kodlu oluşunun en iyi yanı dünyadaki tüm kullanıcıların gelişim sürecine katkı sağlayabiliyor olmasıdır. Geniş bir topluluğun kullanıcıları da yine topluluk için geliştirmeler yapmaktadır.

Çoğu insanın WordPress’i kullanmasının en büyük sebebi içerik sisteminin kullanıcıların istekleri ışığında özelleştirilebilir olmalarıdır. WordPress için hazırlanan temalarla kullanıcılar çok kısa süreler içerisinde web sitelerini kurabilir ve herkesin kullanımına açabilirsiniz. Temalar sayesinde sitenize çeşitli özellikler ve yeni bir görünümü sitenize kazandırabilirsiniz.

Bunun haricinde WordPress’in tercih sebebi olmasının en büyük sebebi kolay kurulumu olması ve internet üzerinden yayına alınabilir olmasıdır. Dakikalar iinde kurabileceğiniz WordPress ile içeriklerinizi hazırlayıp internet sitenizde yayınlayabiliyorsunuz.

Kısa bir sürede kurabileceğiniz WordPress’i internet sitemiz üzerinden indirebilirsiniz. WordPress üzerinden kişisel internet sitesinizi kurmanız son derece basit, bu yazılım sayesinde insanlara en kısa sürede internet sitenizi sunabilirsiniz.

WordPress’in yapısı oldukça temel ve basittir. Siteye eklenen son yazılar blog sıralaması şeklinde anasayfada sıralanır. Burada bulunan detaylı linklere tıklayarak ayrıntılı yazılara giriş yapabilirsiniz. Sayfalar WordPress’te sabittir, sürekli durağan bir şekilde içerikleri depolayacak yapıya sahiplerdir.

Yazılar devamlı güncellenebilir ve kategorilere bölünerek listelenecek bir türdür. Örnek verecek olursak haber sitesinde bilgilerin bulunduğu metinler “Yazılar” bölümünde birikir. WordPress’te yazı ekleme, düzenleme, resim ekleme işlemleri rahatlıkla gerçekleştirebiliyorsunuz.

WordPress’in sunduğu geniş eklenti seçenekleri sistemi öne çıkaran özellikler arasında yer alıyor. Sitenizi etkileşimli bir konuma getirmek için WordPress eklentilerini kullanabiliyorsunuz. WordPress Türkçe desteği de sunduğu için kullanım konusunda bir problem yaşatmıyor.

WordPress Türkçe İndirme

WordPress’in Türkiye’de kullanıcıları da çok fazladır. Bu yüzden yeni sürüm paylaşılır paylaşılmaz, Türkçe dil desteği hemen paylaşılır. WordPress Türkçe sitemiz üzerinden rahatlıkla indirilebilir.

Bir önceki yazımız olan Microsoft Excel Viewer İndir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Windows

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?