World Of Warcraft: Battle For Azeroth İndir
World Of Warcraft: Battle For Azeroth İndir

World Of Warcraft: Battle For Azeroth İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
 • Geliştirici:

  Blizzard

World Of Warcraft: Battle For Azeroth İndir

World Of Warcraft: Battle For Azeroth, Word of Warcraft’ı en yeni genişletme paketidir. Bu paketi oynayabilmek için bundan önce çıkan tüm genişletme paketlerine sahip olmanız gerekir.

World Of Warcraft: Battle For Azeroth indir, dünyadaki en başarılı MMORPG oyunlarından biri olan ve sektörün ilklerinden World of Warcraft’ın 7. ek paketi olarak bilinir.

Hatırlayabileceğiniz gibi önceki genişletme paketi Legion’da Illidan’ın karşımıza tekrar çıktığını görmüş ve Gul’dan’ı hedef almıştık. Başlattığımız savaş bizleri Sargeras’ın karşısına taşımış ve Argus dünyasına geçiş yapmıştık. World Of Warcraft: Battle For Azeroth güncellemesiyle birlikte yolumuz tekrar Azeroth’a düşüyor. Yeni paketin temelinde Alliance ve Horde arasında yükselen gerilim ve bunun sonucunda yaşanan savaşlar anlatılıyor. Bizler bu savaşta elbette kendi kahramanımızın tarafında bulunuyoruz.

Her zaman olduğu gibi World Of Warcraft: Battle For Azeroth genişletme paketi oyundaki seviye sınırını yukarıya çekiyor. Kahramanlarımız 120. seviyeye kadar çıkabiliyorlar, buna ek olarak yeni savaş yetenekleri de kazanıyorlar. Genişletme paketinin içeriğini listeleyecek olursak;

 • 120’ye çıkan yeni seviye üst limiti ve yeni karakter yetenekleri
 • 6 farklı ırk
 • Yeni raidler, görev zincirleri ve zindanlar
 • Yeni PvP mekanikleri ve PvP savaş alanları
 • Yeni ekipmanlar, silahlar ve eşyalar
 • Heart of Azeroth adındaki Azerite ile güçlendirilebilen bir madalyon
 • Trollerin başkenti Zuldazar

World Of Warcraft: Battle For Azeroth Oyna

Oyuna eklenen yeni bir özellik olan Warfronts’ta 20 farklı oyuncu bir araya geliyor ve gerçek zamanlı strateji oynuyor. Ciddi anlamda Warcraft 3 oynanıyor diyebiliriz. Oyun ilk çıkış yaptığında 10 adet zindan bulunacak ve bunların kimileri Alliance kimileri Horde’a özel olacak. Yine Titanların becerdiklerinin temizleneceği bu raid Kul Tiras ve Zandalar konumlarında yaşanan garip olayları yanıtlayacak.

Blizzard tarafından gelen en büyük açıklama PvP ve PvE sunucularının tek bir sunucuda birleşeceği yönünde olmuştu. Bu durum çok fazla yeniliğe kapı arılıyor. Assassination ve Bounty Hunting adında iki yenilik yer alıyor. Kelle avcılığı tadında görevleri oyunda görebiliriz.

World Of Warcraft: Battle For Azeroth indirmek için sitemizdeki bağlantıları kullanabilir ve yeni Azeroth macerasındaki yerinizi alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan EVE Online İndir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

 • Kategori:

  Windows

 • GooglePlay:

  World Of Warcraft: Battle For Azeroth İndir

 • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?