ZenMate
ZenMate

ZenMate

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Hemen Puan Ver!)
Loading...
  • Geliştirici:

    Zenguard

ZenMate İndir

ZenMate; bir çeşit Proxy eklentisidir. Bu eklentiyi Chrome, Firefox, Explorer, Mozilla, Opera gibi tarayıcılarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yani ZenMate kullanmanız için sevmediğiniz bir tarayıcıyı kullanmak zorunda kalmazsınız. Bu program sayesinde internetteki gizliliğinizi korumanızı sağlarsınız ve aynı zamanda girişi yasaklanmış engelli internet sitelerine de giriş yapabilirsiniz.

 

Girişim engelli sitelere normalde girmek istediğiniz zaman Proxy ile erişebilirsiniz. Bu işlemin oldukça zahmetli ve zaman alıcı olduğunu bilirsiniz. İşte yasaklı sitelere girmek isteyen kullanıcılar için geliştirilmiş olan ZenMate eklentisi çok işinize yarayacaktır. ZenMate indirdiğiniz zaman tek tık ile istediğiniz her türlü web sitesinde rahatlıkla dolaşma imkânına sahip olabilirsiniz. Üstelik Zenmate tamamen ücretsiz indirebilirsiniz!

 

Zenmate indirmek için web sitemiz superuygulama.com ‘u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. İndir butonuna tıklayıp programın inmesini bekleyin. İndirilenler klasöründen ya da aşağıda oluşan indirilenler sekmesinden programa farenizin sol tuşuyla bir defa tıklayın ve çalıştır diyin. Karşınıza çıkan basit komutları ilerleyin. Programı ilk defa kurduğunuz için çok kısa bir kayıt işlemi gerçekleştirmenizi isteyecektir. Yaklaşık 30 saniyenizi alacak olan bu işlemin can sıkıcı olmadığına söz verebiliriz. Kayıt işlemini gerçekleştirdikten sonra Proxy için ülke seçimi yapıp hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Gördüğünüz gibi ZenMate kullanımı çok basit ve görevini başarıyla yerine getiren bir programdır.

 

ZenMate’in en güzel özelliklerinden biri de programı istediğiniz zaman kapatma butonuna kapatarak 1 saniye içinde kapatabilmenizdir. Siz de yasaklı sitelerde gezinmek istiyorsanız ZenMate ile bu süreci hızlandırabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan LightShot başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  • Kategori:

    Windows

  • Yayınlanma Tarihi:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?